Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Стійкий Олов’яний солдатик. в Киеве

Стійкий Олов’яний солдатик.

Киев, 23 октября 2011 г, 12:00
Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества
ул. Межигорская, 2
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
СТІЙКИЙ ОЛОВ'ЯНИЙ СОЛДАТИК Автор: Ганс Християн Андерсен. Інсценізація: Всеволод Данилевич. Жанр: романтична казка. З приходом ночі у сни абсолютно всіх хлопчиків і дівчаток приходять чарівники Оле-Лукоє. Аби вберегти дитячий сон, аби розказати казку. Якою вона буде, залежить від самих дітей: добрим – веселу, злим – повчальну, а комусь – навіть трохи страшну. А маленькому Андресу дісталася казка про його іграшки, які оживають вночі, які вміють любити і товаришувати. Казка про Стійкого олов’яного солдатика і тендітну Балеринку, про веселого Клоуна і спритного Акробата. А ще – про Троля, який усім капостив. Казка добра, красива, натхненна, романтична. Хоча чому тільки Андресу? Усім дітям, які завітають на виставу! І якщо прислухатися, то можна почути стукіт лялькових сердець. Режисер – Михайло УрицькийХудожник-постановник – Микола ДанькоКомпозитор – Сергій Балакін Прем’єра – 28 вересня 2008 року.  

Заказать и купить билеты на Стійкий Олов’яний солдатик. можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Стійкий Олов’яний солдатик. в Киеве состоится 23 октября 2011 г, 12:00, Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества.

СТІЙКИЙ ОЛОВ'ЯНИЙ СОЛДАТИК

Автор: Ганс Християн Андерсен. Інсценізація: Всеволод Данилевич. Жанр: романтична казка.

З приходом ночі у сни абсолютно всіх хлопчиків і дівчаток приходять чарівники Оле-Лукоє. Аби вберегти дитячий сон, аби розказати казку. Якою вона буде, залежить від самих дітей: добрим – веселу, злим – повчальну, а комусь – навіть трохи страшну. А маленькому Андресу дісталася казка про його іграшки, які оживають вночі, які вміють любити і товаришувати. Казка про Стійкого олов’яного солдатика і тендітну Балеринку, про веселого Клоуна і спритного Акробата. А ще – про Троля, який усім капостив. Казка добра, красива, натхненна, романтична.

Хоча чому тільки Андресу? Усім дітям, які завітають на виставу! І якщо прислухатися, то можна почути стукіт лялькових сердець.

Режисер – Михайло Урицький
Художник-постановник – Микола Данько
Композитор – Сергій Балакін

Прем’єра – 28 вересня 2008 року.

 

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber