X
Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Стійкий Олов’яний солдатик. в Киеве

Стійкий Олов’яний солдатик.

Киев, 23 октября 2011 г, 12:00
Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества
ул. Межигорская, 2
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
  С.Баневич  СТІЙКИЙ ОЛОВ’ЯНИЙ СОЛДАТИК Музична казка-феєрія на 2 діїЛібрето М.Денисова за мотивами творів Г.К.Андерсена «Я хочу своєю музикою прищепити найпростіші, однак найважливіші істини: будь людяним, не зрадь, не відбери останнє, слабкого образити - гріх», – вважає заслужений діяч мистецтв Росії Сергій Петрович Баневич – композитор якого називають «лицарем дитинства», адже основний напрям його творчості – музика для дітей.У репертуарі нашого театру три твори композитора – опера «Історія Кая та Герди», мюзикл «Дванадцять місяців» та музична казка-феєрія «Стійкий олов’яний солдатик».«Стійкий олов’яний солдатик» був створений С.Баневичем у 1984 році у співдружності із лібретистом – відомим актором, заслуженим артистом Росії Миколою Денисовим за мотивами кількох казок Ганса Крістіана Андерсена.Вперше музична казка була поставлена у Ленінградському театрі «Балтийский Дом» у 1985 році, де витримала понад 400 вистав.Так про що ж наша історія?Хоча кожен із вас, напевно, знає її, однак кінець нашої казки щасливий. А чи знаєте ви, про що мріють ваші іграшки, коли ви, їх маленькі хазяї, засинаєте?Так само, як і люди, вони цінують любов та ніжність, доброту та вірність.Так, так!Іграшки живуть своїм життям, і, виявляється, що їх проблеми дуже подібні до наших, людських!Адже, говорять, що найпрекрасніша казка – це історія людської душі. Отож, ви чуєте стукіт лялькових сердець? 

Заказать и купить билеты на Стійкий Олов’яний солдатик. можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Стійкий Олов’яний солдатик. в Киеве состоится 23 октября 2011 г, 12:00, Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества.


 
С.Баневич
 
СТІЙКИЙ ОЛОВ’ЯНИЙ СОЛДАТИК

Музична казка-феєрія на 2 дії

Лібрето М.Денисова за мотивами творів Г.К.Андерсена

«Я хочу своєю музикою прищепити найпростіші, однак найважливіші істини: будь людяним, не зрадь, не відбери останнє, слабкого образити - гріх», – вважає заслужений діяч мистецтв Росії Сергій Петрович Баневич – композитор якого називають «лицарем дитинства», адже основний напрям його творчості – музика для дітей.

У репертуарі нашого театру три твори композитора – опера «Історія Кая та Герди», мюзикл «Дванадцять місяців» та музична казка-феєрія «Стійкий олов’яний солдатик».

«Стійкий олов’яний солдатик» був створений С.Баневичем у 1984 році у співдружності із лібретистом – відомим актором, заслуженим артистом Росії Миколою Денисовим за мотивами кількох казок Ганса Крістіана Андерсена.

Вперше музична казка була поставлена у Ленінградському театрі «Балтийский Дом» у 1985 році, де витримала понад 400 вистав.

Так про що ж наша історія?

Хоча кожен із вас, напевно, знає її, однак кінець нашої казки щасливий.

А чи знаєте ви, про що мріють ваші іграшки, коли ви, їх маленькі хазяї, засинаєте?

Так само, як і люди, вони цінують любов та ніжність, доброту та вірність.

Так, так!

Іграшки живуть своїм життям, і, виявляється, що їх проблеми дуже подібні до наших, людських!

Адже, говорять, що найпрекрасніша казка – це історія людської душі.

Отож, ви чуєте стукіт лялькових сердець?
 
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Подарочный сертификат Karabas.com X