Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Стійкий Олов'яний Солдатик в Киеве

Стійкий Олов'яний Солдатик

Киев, 11 февраля 2018 г, 11:00
Театр кукол на левом берегу Днепра Театр кукол на левом берегу Днепра
ул. Миропольская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
СТІЙКИЙ ОЛОВ'ЯНИЙ СОЛДАТИК Автор – Ганс-Хрістіан Андерсен. Інсценізація – Всеволод Данилевич. Жанр – романтична казка. Старовинну казку маленьким глядачам розповідають чарівники Оле-Лукойє. Настає ніч і іграшки оживають. Вони живуть своїм життям, і, виявляється, що їх проблеми дуже подібні до наших, людських. Як і люди, вони цінують любов та ніжність, доброту та вірність. Прислухайтесь, і ви почуєте стукіт лялькових сердець у нашій романтичній ляльковій історії – історії душі. Звичайно, казка має бути щасливою і радісною, але в казці, як і в житті, не завжди відбувається так, як хочеться. І навіть чарівникам Оле-Лукойє не під силу змінити трагічні події. «Згорає папір, плавиться олово, але невмирущими залишаються дружба, любов і вірність». Вік: 5+ | Мова: українська | Тривалість: 50 хвилин Прем’єра відбулася 28 вересня 2008 року Режисер – Михайло Урицький Художник-сценограф – Микола Данько Композитор – Сергій Балакін


Заказать и купить билеты на Стійкий Олов'яний Солдатик можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Стійкий Олов'яний Солдатик в Киеве состоится 11 февраля 2018 г, 11:00, Театр кукол на левом берегу Днепра.

СТІЙКИЙ ОЛОВ'ЯНИЙ СОЛДАТИК

Автор – Ганс-Хрістіан Андерсен. Інсценізація – Всеволод Данилевич. Жанр – романтична казка.

Старовинну казку маленьким глядачам розповідають чарівники Оле-Лукойє. Настає ніч і іграшки оживають. Вони живуть своїм життям, і, виявляється, що їх проблеми дуже подібні до наших, людських. Як і люди, вони цінують любов та ніжність, доброту та вірність. Прислухайтесь, і ви почуєте стукіт лялькових сердець у нашій романтичній ляльковій історії – історії душі. Звичайно, казка має бути щасливою і радісною, але в казці, як і в житті, не завжди відбувається так, як хочеться. І навіть чарівникам Оле-Лукойє не під силу змінити трагічні події. «Згорає папір, плавиться олово, але невмирущими залишаються дружба, любов і вірність».

Вік: 5+ | Мова: українська | Тривалість: 50 хвилин

Прем’єра відбулася 28 вересня 2008 року

Режисер – Михайло Урицький

Художник-сценограф – Микола Данько

Композитор – Сергій Балакін

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber