Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Stabat Mater в Киеве

Stabat Mater

Киев, 24 марта 2018 г, 18:00
Кирха Святой Екатерины Кирха Святой Екатерины
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
"Stabat Mater» – католицька хорова композиція, яка розказує про скорботу Божої Матері біля підніжжя Хреста на текст розповсюдженого за середньовіччя вірша, написаного латиною. Вірш, який приписують францисканському ченцю Якопоне да Тоді, що жив у ХІІІ ст., розпочинається словами «Stabat Mater dolorosa» («Мати зажурена стояла»). Поряд зі світською, Перголезі активно складав і духовну музику. Найвідомішим духовним твором композитора вважається кантата Stabat Mater, написана незадовго до смерті як «дублер» аналогічного маловідомого нині твору Алессандро Скарлатті, що виконувався в неаполітанських храмах кожну страстну п'ятницю. У концерті беруть участь заслужена артистка України Валентина Матюшенко-Матвійчук (сопрано), а також лауреат Міжнародного конкурсу Ольга Табуліна (альт). Насолодитися чудовим виконанням творів В.А. Моцарта, М. Регера, Дж.Перголезі Вас запрошує Київський камерний оркестр Національної філармонії України!

Заказать и купить билеты на Stabat Mater можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Stabat Mater в Киеве состоится 24 марта 2018 г, 18:00, Кирха Святой Екатерины.

"Stabat Mater» – католицька хорова композиція, яка розказує про скорботу Божої Матері біля підніжжя Хреста на текст розповсюдженого за середньовіччя вірша, написаного латиною. Вірш, який приписують францисканському ченцю Якопоне да Тоді, що жив у ХІІІ ст., розпочинається словами «Stabat Mater dolorosa» («Мати зажурена стояла»).

Поряд зі світською, Перголезі активно складав і духовну музику. Найвідомішим духовним твором композитора вважається кантата Stabat Mater, написана незадовго до смерті як «дублер» аналогічного маловідомого нині твору Алессандро Скарлатті, що виконувався в неаполітанських храмах кожну страстну п'ятницю.

У концерті беруть участь заслужена артистка України Валентина Матюшенко-Матвійчук (сопрано), а також лауреат Міжнародного конкурсу Ольга Табуліна (альт).

Насолодитися чудовим виконанням творів В.А. Моцарта, М. Регера, Дж.Перголезі Вас запрошує Київський камерний оркестр Національної філармонії України!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber