Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Space Oddity (дивний випадок у космосі) в Киеве

Space Oddity (дивний випадок у космосі)

Киев, 17 марта 2018 г, 20:00
Планетарий Планетарий
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Уявіть, якби сузір'я та галактики на кілька годин ожили та перетворилися на прекрасних танцівниць. Про що б розповів їх танець? У давнину люди не знали про Великий вибух, однак намагалися пояснити появу космосу різноманітними легендами. Вони вірили, що Всесвіт одномоментно був породжений з Хаосу - непроглядної темряви, у якій панували безлад та плутанина. Щось жахливе породило щось прекрасне: космос, у одному з куточків якого є і наша домівка - Чумацький шлях, Сонячна система, планета Земля. Ми покажемо вам історію творення всесвіту. На сцені під зоряним небом для вас виступлять кращі виконавці танцю в стилі трайбл України та ближнього зарубіжжя. Музичний супровід - український інді-рок гурт "Personal Witches". Тривалість - 2 години

Заказать и купить билеты на Space Oddity (дивний випадок у космосі) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Space Oddity (дивний випадок у космосі) в Киеве состоится 17 марта 2018 г, 20:00, Планетарий.

Уявіть, якби сузір'я та галактики на кілька годин ожили та перетворилися на прекрасних танцівниць. Про що б розповів їх танець?

У давнину люди не знали про Великий вибух, однак намагалися пояснити появу космосу різноманітними легендами. Вони вірили, що Всесвіт одномоментно був породжений з Хаосу - непроглядної темряви, у якій панували безлад та плутанина. Щось жахливе породило щось прекрасне: космос, у одному з куточків якого є і наша домівка - Чумацький шлях, Сонячна система, планета Земля. Ми покажемо вам історію творення всесвіту.

На сцені під зоряним небом для вас виступлять кращі виконавці танцю в стилі трайбл України та ближнього зарубіжжя.

Музичний супровід - український інді-рок гурт "Personal Witches".

Тривалість - 2 години

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber