Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Сонячний промінь в Киеве

Сонячний промінь

Киев, 15 февраля 2018 г, 17:00
Театр кукол на левом берегу Днепра Театр кукол на левом берегу Днепра
ул. Миропольская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
СОНЯЧНИЙ ПРОМІНЬ Жанр – лірична казка Автор – Александру Попеску. Переклад з румунської Олени Азернікової. Переклад з російської Лідії Мельничук. «Коли граєш у хованки сам з собою, то як би добре ти не заховався – обов’язково себе знайдеш». Тендітна порцелянова балеринка Пітт опиняється у темному підвалі серед старих і забутих речей. Зі своєю зламаною ногою Пітт не може бути прикрасою вишуканого салону, і тепер вона нікому не потрібна. Але сіре мишенятко Муф з цим категорично не згодний. Темний підвал – це його світ, де він живе, грається і кожен день знаходить щось цікаве. Ось тільки поділитися враженнями йому не було з ким… Поки не з’явилася Пітт. Тепер головне завдання Муфа – розсмішити, підбадьорити, і навіть подарувати сонячний промінь надії новій сусідці. Заради того, щоб не бути самотнім можна піти навіть на самопожертву! Згодом це розуміє і Пітт. Зворушлива історія, чудова музика, вишукане сценічне оформлення та проникливе акторське виконання не залишаються поза увагою наших глядачів. Режисер – Михайло УрицькийХудожник – Микола Данько Прем'єра – 1 червня 2013 року. Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 45 хвилин

Заказать и купить билеты на Сонячний промінь можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Сонячний промінь в Киеве состоится 15 февраля 2018 г, 17:00, Театр кукол на левом берегу Днепра.

СОНЯЧНИЙ ПРОМІНЬ

Жанр – лірична казка

Автор – Александру Попеску. Переклад з румунської Олени Азернікової. Переклад з російської Лідії Мельничук.

«Коли граєш у хованки сам з собою, то як би добре ти не заховався – обов’язково себе знайдеш».

Тендітна порцелянова балеринка Пітт опиняється у темному підвалі серед старих і забутих речей. Зі своєю зламаною ногою Пітт не може бути прикрасою вишуканого салону, і тепер вона нікому не потрібна. Але сіре мишенятко Муф з цим категорично не згодний. Темний підвал – це його світ, де він живе, грається і кожен день знаходить щось цікаве. Ось тільки поділитися враженнями йому не було з ким… Поки не з’явилася Пітт.

Тепер головне завдання Муфа – розсмішити, підбадьорити, і навіть подарувати сонячний промінь надії новій сусідці. Заради того, щоб не бути самотнім можна піти навіть на самопожертву! Згодом це розуміє і Пітт.

Зворушлива історія, чудова музика, вишукане сценічне оформлення та проникливе акторське виконання не залишаються поза увагою наших глядачів.

Режисер – Михайло Урицький
Художник – Микола Данько

Прем'єра – 1 червня 2013 року.

Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 45 хвилин

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber