Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Соло для годинника з передзвоном в Киеве

Соло для годинника з передзвоном

Киев, 19 января 2012 г, 19:00
Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко
пл. Івана Франка, 3
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Освальд ЗаградникПереклад Василя Неволова  Соло для годинника з передзвоном Вистава на 2 дії Режисер-постановник - О.Білозуб Сценографія - з.д.м. А.Александрович-ДочевськийХудожник по костюмах - Т.СоловйоваМузичне оформлення - з.а. В.ГданськийХормейстр - з.а А.НавроцькийБалетмейстер - Н.ОсипенкоХудожник по світлу - В.СвятненкоЗвукорежисер - О.КітельДiйовi особи та виконавцi:Ф р а н т і ш е к А б е л ь – н.а. Станіслав Станкевич, з.а. А.ПомилуйкоР а й н е р – з.а. О.ПаламаренкоП а н і К о н т і – з.а. З.ЦесаренкоХ м е л и к – з.а. О.ПєтуховІ н с п е к т о р М і ч – Є.Свиридюк, з.а. П.ПанчукП а в л о – О.Форманчук, Д.ЧерновД а ш а – Т.Міхіна, А.ДобринінаВ о д і й т а к с і, л і к а р – О.Печериця, П.ПіскунС п і в а ч к а – О.МєдвєдєваВокально-інструментальний ансамбль: з.а В.Гданський, С.Гданський, О.Міцкевич, В.Мороз, В.Сінчук Веде виставу: К.Щербина Тривалість вистави - 2 год. Вистава “Соло для годинника з передзвоном” за п`єсою словацького драматурга О. Заградника репрезентує провідних митців франківського кону.Це – Зінаїда Цесаренко, Станіслав Станкевич, Степан Олексенко, Олексій Пєтухов, Анатолій Помилуйко, Сергій Семенов, Євген Свиридюк, Петро Панчук Поруч із ними працюють молоді актори: Тетяна Міхіна, Олександр Форманчук, Олександр Печериця, Олена Мєдвєдєва, Анастасія Добриніна, Дмитро Чернов, Павло Піскун.Понад тридцять років п`єса “Соло для годинника з передзвоном” не сходить зі сцен.Для багатьох театралів пам`ятним залишився спектакль МХАТу 70-х у постановці А. Васильєва під художнім керівництвом О. Єфремова за участю славетних “старих”: О. Андровської, М. Яншина, О. Грібова, М. Прудкіна.В останній час на театрі відбувається новий злет п`єси.До неї звертаються в Росії, Європі, Україні. У чому ж секрет цієї дещо наївної, щемливої і такої зворушливої історії про чотирьох чоловіків і одну жінку, які раз на тиждень, щоп`ятниці, творять ілюзію життя.Життя, в якому царює ніжність, взаємоповага, толерантність і людяність.Мабуть, самі ці вічні категорії, до яких ми так прагнемо, і які в наш прагматичний час для багатьох лишаються недосяжними, і є тією магічною силою, яка знов і знов зачаровує.... П`ять доль, п`ять самотностей в пошуках гармонії, такої простої і такої примхливої.В центрі уваги драматурга - пані Конті, саме вона збирає своїх друзів в помешканні Франтішека Абеля, аби вселити в них надію, повернути втрачені мрії та бажання.Соло для годинника з передзвоном – це соло людської доброти.

Заказать и купить билеты на Соло для годинника з передзвоном можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Соло для годинника з передзвоном в Киеве состоится 19 января 2012 г, 19:00, Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко.

Освальд Заградник

Переклад Василя Неволова
 
Соло для годинника з передзвоном

Вистава на 2 дії

Режисер-постановник - О.Білозуб
Сценографія - з.д.м. А.Александрович-Дочевський
Художник по костюмах - Т.Соловйова
Музичне оформлення - з.а. В.Гданський
Хормейстр - з.а А.Навроцький
Балетмейстер - Н.Осипенко
Художник по світлу - В.Святненко
Звукорежисер - О.Кітель

Дiйовi особи та виконавцi:

Ф р а н т і ш е к А б е л ь – н.а. Станіслав Станкевич, з.а. А.Помилуйко
Р а й н е р – з.а. О.Паламаренко
П а н і К о н т і – з.а. З.Цесаренко
Х м е л и к – з.а. О.Пєтухов
І н с п е к т о р М і ч – Є.Свиридюк, з.а. П.Панчук
П а в л о – О.Форманчук, Д.Чернов
Д а ш а – Т.Міхіна, А.Добриніна
В о д і й т а к с і, л і к а р – О.Печериця, П.Піскун
С п і в а ч к а – О.Мєдвєдєва

Вокально-інструментальний ансамбль: з.а В.Гданський, С.Гданський, О.Міцкевич, В.Мороз, В.Сінчук

Веде виставу: К.Щербина Тривалість вистави - 2 год.

Вистава “Соло для годинника з передзвоном” за п`єсою словацького драматурга О. Заградника репрезентує провідних митців франківського кону.

Це – Зінаїда Цесаренко, Станіслав Станкевич, Степан Олексенко, Олексій Пєтухов, Анатолій Помилуйко, Сергій Семенов, Євген Свиридюк, Петро Панчук Поруч із ними працюють молоді актори: Тетяна Міхіна, Олександр Форманчук, Олександр Печериця, Олена Мєдвєдєва, Анастасія Добриніна, Дмитро Чернов, Павло Піскун.

Понад тридцять років п`єса “Соло для годинника з передзвоном” не сходить зі сцен.

Для багатьох театралів пам`ятним залишився спектакль МХАТу 70-х у постановці А. Васильєва під художнім керівництвом О. Єфремова за участю славетних “старих”: О. Андровської, М. Яншина, О. Грібова, М. Прудкіна.

В останній час на театрі відбувається новий злет п`єси.

До неї звертаються в Росії, Європі, Україні.

У чому ж секрет цієї дещо наївної, щемливої і такої зворушливої історії про чотирьох чоловіків і одну жінку, які раз на тиждень, щоп`ятниці, творять ілюзію життя.

Життя, в якому царює ніжність, взаємоповага, толерантність і людяність.

Мабуть, самі ці вічні категорії, до яких ми так прагнемо, і які в наш прагматичний час для багатьох лишаються недосяжними, і є тією магічною силою, яка знов і знов зачаровує.

... П`ять доль, п`ять самотностей в пошуках гармонії, такої простої і такої примхливої.

В центрі уваги драматурга - пані Конті, саме вона збирає своїх друзів в помешканні Франтішека Абеля, аби вселити в них надію, повернути втрачені мрії та бажання.

Соло для годинника з передзвоном – це соло людської доброти.
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber