Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Сегодня ужина не будет в Киеве - 1

Сегодня ужина не будет

Киев, 24 января 2018 г, 19:00
Театр Золотые Ворота Театр Золотые Ворота
ул. Шелковичная, 7-а
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 25.02, 10.03, 29.03
Сьогодні вечері не буде Автор: Антоніо Аламо (Іспанія) Режисер: Жюль Одрі (Франція) У виставі грають: Дмитро Олійник, Андрій Поліщук, Віталій Ажнов, Володимир Ковбель, Іван Шаран, Остап Дзядек та Анна Глухенька. Як влучно підмітив один видатний філософ: історія повторюється двічі – перший раз у вигляді трагедії, другий раз – у вигляді фарсу. Наш випадок, безперечно, другий. Французький режисер Жюль Одрі пропонує свою версію подій однієї славнозвісної ночі на дачі одіозного диктатора. Але не чекайте історичних реконструкцій. Тут усе по-іншому. Топ-менеджери нині не існуючої країни жартують, п’ють вино та розважаються, як підлітки… Аж поки не стає моторошно. Адже у ця гра, чим далі стає усе небезпечнішою… Цього разу ми запропонуємо глядачам опинитися у трансформованому просторі сцени та відчути себе VIP-гостями на цій дивній вечірці, де вхід лиш за особистим запрошенням господаря. Якщо ви скучили за вишуканим театральним коктейлем із комедії та трилеру – ми чекаємо вас на початку вересня! Прем’єра Жюля Одрі відкриває міжнародний сезон театру «Золоті ворота». Попереду #сезон_безвіз та зустрічі з режисерами з різних країн. Франція, Білорусія, Грузія, Польща, Німеччина стануть ближчими до українських глядачів. А ваша мандрівка до цих країн розпочнеться на Шовковичній, 7А – «міжнародний термінал» – театр «Золоті ворота».


Заказать и купить билеты на Сегодня ужина не будет можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Сегодня ужина не будет в Киеве состоится 24 января 2018 г, 19:00, Театр Золотые Ворота.

Сьогодні вечері не буде

Автор: Антоніо Аламо (Іспанія)

Режисер: Жюль Одрі (Франція)

У виставі грають: Дмитро Олійник, Андрій Поліщук, Віталій Ажнов, Володимир Ковбель, Іван Шаран, Остап Дзядек та Анна Глухенька.

Як влучно підмітив один видатний філософ: історія повторюється двічі – перший раз у вигляді трагедії, другий раз – у вигляді фарсу.

Наш випадок, безперечно, другий.

Французький режисер Жюль Одрі пропонує свою версію подій однієї славнозвісної ночі на дачі одіозного диктатора.

Але не чекайте історичних реконструкцій. Тут усе по-іншому.

Топ-менеджери нині не існуючої країни жартують, п’ють вино та розважаються, як підлітки… Аж поки не стає моторошно. Адже у ця гра, чим далі стає усе небезпечнішою…

Цього разу ми запропонуємо глядачам опинитися у трансформованому просторі сцени та відчути себе VIP-гостями на цій дивній вечірці, де вхід лиш за особистим запрошенням господаря.

Якщо ви скучили за вишуканим театральним коктейлем із комедії та трилеру – ми чекаємо вас на початку вересня!

Прем’єра Жюля Одрі відкриває міжнародний сезон театру «Золоті ворота».

Попереду #сезон_безвіз та зустрічі з режисерами з різних країн.

Франція, Білорусія, Грузія, Польща, Німеччина стануть ближчими до українських глядачів. А ваша мандрівка до цих країн розпочнеться на Шовковичній, 7А – «міжнародний термінал» – театр «Золоті ворота».

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber