Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Снігова квітка в Киеве

Снігова квітка

Киев, 06 января 2018 г, 13:00
Театр кукол на левом берегу Днепра Театр кукол на левом берегу Днепра
ул. Миропольская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
СНІГОВА КВІТКА Автор – Сергій Козлов. Переклад з російської Петра Чичука. Жанр – новорічна казка. Як же неприємно захворіти напередодні самісінького Нового року! Але сама така прикрість сталася з Ведмежатком. Невже ніхто не допоможе малому одужати, щоб разом з усіма зустріти Новий рік? Звичайно, такий герой є! Хоробрий Їжачок вирушає на пошуки чарівної Снігової квітки. Відданість дружбі та віра у те, що магічна сила квітки допоможе Ведмежаткові одужати, ведуть Їжачка крізь всі перешкоди і допомагають пройти всі випробовування. Красива, лірична і надзвичайно добра казка прийшлася до вподоби нашим маленьким та дорослим глядачам. Полюбите її і ви! Вистава є переможцем театральної премії «Київська пектораль-2014» у номінації «Краща вистава для дітей». Постановник – народний артист України Сергій Єфремов Режисер – Михайло Урицький Художник – Віра Задорожня Композитор – заслужений діяч мистецтв України Тимур Полянський Прем'єра – 27 грудня 2014 року. Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 45 хвилин

Заказать и купить билеты на Снігова квітка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Снігова квітка в Киеве состоится 06 января 2018 г, 13:00, Театр кукол на левом берегу Днепра.

СНІГОВА КВІТКА

Автор – Сергій Козлов. Переклад з російської Петра Чичука. Жанр – новорічна казка.

Як же неприємно захворіти напередодні самісінького Нового року! Але сама така прикрість сталася з Ведмежатком. Невже ніхто не допоможе малому одужати, щоб разом з усіма зустріти Новий рік? Звичайно, такий герой є! Хоробрий Їжачок вирушає на пошуки чарівної Снігової квітки. Відданість дружбі та віра у те, що магічна сила квітки допоможе Ведмежаткові одужати, ведуть Їжачка крізь всі перешкоди і допомагають пройти всі випробовування.

Красива, лірична і надзвичайно добра казка прийшлася до вподоби нашим маленьким та дорослим глядачам. Полюбите її і ви!

Вистава є переможцем театральної премії «Київська пектораль-2014» у номінації «Краща вистава для дітей».

Постановник – народний артист України Сергій Єфремов

Режисер – Михайло Урицький

Художник – Віра Задорожня

Композитор – заслужений діяч мистецтв України Тимур Полянський

Прем'єра – 27 грудня 2014 року.

Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 45 хвилин

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber