Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Снігова Королева в Киеве - 1

Снігова Королева

Киев, 13 января 2018 г, 12:00
Европейский Театральный Центр Краков Европейский Театральный Центр Краков
ул. Русановская Набережная, 12.
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Вистава-шоу, в якій безтурботні клоуни знайшли чарівну «торбину казок» і, незважаючи на те, що у ній було багато різних історій, вподобали собі «Снігову королеву»: надто вже хотілось їм повторити пригоди Кая та Герди. Але проста, на перший погляд, гра виявилась надзвичайно складною, адже, щоб зіграти, приміром, Герду, треба зазирнути у її хоробре, благородне серце і налаштувати на таку ж хвилю серце своє. Пориньте у світ казки та дитинства разом з нами в чудовий зимовий день.

Заказать и купить билеты на Снігова Королева можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Снігова Королева в Киеве состоится 13 января 2018 г, 12:00, Европейский Театральный Центр Краков.

Вистава-шоу, в якій безтурботні клоуни знайшли чарівну «торбину казок» і, незважаючи на те, що у ній було багато різних історій, вподобали собі «Снігову королеву»: надто вже хотілось їм повторити пригоди Кая та Герди. Але проста, на перший погляд, гра виявилась надзвичайно складною, адже, щоб зіграти, приміром, Герду, треба зазирнути у її хоробре, благородне серце і налаштувати на таку ж хвилю серце своє.

Пориньте у світ казки та дитинства разом з нами в чудовий зимовий день.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber