Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Вкус черешни в Киеве

Вкус черешни

Киев, 06 марта 2011 г, 17:00
Театр «Актор» Театр «Актор»
вул. Велика Житомирська, 40
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
П'єса "Смак черешні" відомої польської авторки Аґнєшки Осецької у постановці народного артиста України Валентина Шестопалова - це вистава-подорож довжиною в любов. Вирушаючи у довгу мандрівку ти віриш, що кохана людина буде поруч, і після довгих перипетій ви разом все ж таки повернетесь додому.На одному диханні з акторами глядач проживає непрості стосунки двох закоханих, котрі віддавна разом.Але любов багатолика…Спробуймо відсторонитися від побуту, розіграти зраду, драму, конфлікт з коханою людиною, можливо, вдасться уникнути цього в житті?Особливого шарму виставі додають пісні на вірші Аґнєшки Осецької у вільному перекладі Булата Окуджави.

Заказать и купить билеты на Вкус черешни можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Вкус черешни в Киеве состоится 06 марта 2011 г, 17:00.

П'єса "Смак черешні" відомої польської авторки Аґнєшки Осецької у постановці народного артиста України Валентина Шестопалова - це вистава-подорож довжиною в любов.

Вирушаючи у довгу мандрівку ти віриш, що кохана людина буде поруч, і після довгих перипетій ви разом все ж таки повернетесь додому.

На одному диханні з акторами глядач проживає непрості стосунки двох закоханих, котрі віддавна разом.

Але любов багатолика…

Спробуймо відсторонитися від побуту, розіграти зраду, драму, конфлікт з коханою людиною, можливо, вдасться уникнути цього в житті?

Особливого шарму виставі додають пісні на вірші Аґнєшки Осецької у вільному перекладі Булата Окуджави.
 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram