Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Слава Героям в Киеве

Слава Героям

Киев, 18 января 2018 г, 19:00
Дом Архитектора Дом Архитектора
ул. Бориса Гринченко, 7
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 02.04, 03.04
“Зі «Слава Героям» так вийшло, що всі хвалять, і ніхто не ставить.” Павло Ар’є 18 січня в Будинку Архітектора відбудеться довгоочікуваний показ копродукції театру «Золоті ворота» та Івано-Франківського обласного академічного музично-драматичного театру ім. І. Франка – вистави «Слава Героям». П’єса була відзначена театральною премією «Київська Пектораль». Автор п’єси Павло Ар’є – український драматург, художник-концептуаліст, автор більше десятка драматичних творів українською, німецькою та російською мовами. П’єсу «Слава Героям» одночасно поставили в Москві, Львові та Києві. Та якщо Роман Віктюк побачив твір як класичну трагедію, що викликає відповідні глибокі враження, режисер цієї постановки Стас Жирков обрав інший шлях. У його потрактуванні перша частина вистави – комедійна, переповнена легким гумором та жартами. Навіть сцена “з класичного українського водевілю” викликає відчуття, ніби це весела історія “про бабцю, яка грибочки їсть, і живе собі”, як висловлюється сам автор. Друга ж дія постає перед нами трагедією, що набирає обертів і, зрештою, має трагічний фінал. Наразі Стас Жирков є, напевно, наймолодшим з успішних режисерів столиці. Його постановки непередбачувані й оригінальні, і за це його щиро цінують як глядачі, так і критики. Під час його вистав зали переповнені, і «Слава героям» – не виняток. У п’єсі стикаються два різні світи – ветерани УПА та Другої світової війни, яких доля зводить в одній лікарняній палаті. Їх переконання, досвід, погляди кардинально відрізняються. Однак, у взаємодії між собою та з іншими персонажами – медичним персоналом, серед якого й онука ветерана УПА, а також із сином ветерана Червоної армії, – усе чіткішою постає проста істина: світ не є чорно-білим, а людську доброту чи злобу жодним чином не визначає приналежність до того чи іншого політичного табору. Люди від народження несуть у собі часточку добра і зла, ми всі однаково переживаємо біль, радість, смуток, приниження. Головне – це те, як ми справляємося з цими почуттями. Людяність – це те, що нас відрізняє і виводить за межі політичних і соціальних штампів. Ролі виконують Віталіна Біблів, заслужений артист України Ксенія Баша-Довженко, заслужений артист України Олексій Гнатковський, заслужений артист України Сергій Кияшко, Дмитро Олійник, заслужений артист України Дмитро Рибалевський та Ірина Ткаченко. Гострота діалогів, виняткова акторська майстерність, добірний гумор – усе це чекає на вас 18 січня у Будинку Архітектора за адресою вул. Бориса Грінченка. 7. Початок о 19:00. Тривалість: 135 хв. (з антрактом) Вікове обмеження: 16


Заказать и купить билеты на Слава Героям можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Слава Героям в Киеве состоится 18 января 2018 г, 19:00, Дом Архитектора.

“Зі «Слава Героям» так вийшло, що всі хвалять, і ніхто не ставить.”

Павло Ар’є

18 січня в Будинку Архітектора відбудеться довгоочікуваний показ копродукції театру «Золоті ворота» та Івано-Франківського обласного академічного музично-драматичного театру ім. І. Франка – вистави «Слава Героям». П’єса була відзначена театральною премією «Київська Пектораль».

Автор п’єси Павло Ар’є – український драматург, художник-концептуаліст, автор більше десятка драматичних творів українською, німецькою та російською мовами. П’єсу «Слава Героям» одночасно поставили в Москві, Львові та Києві. Та якщо Роман Віктюк побачив твір як класичну трагедію, що викликає відповідні глибокі враження, режисер цієї постановки Стас Жирков обрав інший шлях.

У його потрактуванні перша частина вистави – комедійна, переповнена легким гумором та жартами. Навіть сцена “з класичного українського водевілю” викликає відчуття, ніби це весела історія “про бабцю, яка грибочки їсть, і живе собі”, як висловлюється сам автор. Друга ж дія постає перед нами трагедією, що набирає обертів і, зрештою, має трагічний фінал.

Наразі Стас Жирков є, напевно, наймолодшим з успішних режисерів столиці. Його постановки непередбачувані й оригінальні, і за це його щиро цінують як глядачі, так і критики. Під час його вистав зали переповнені, і «Слава героям» – не виняток.

У п’єсі стикаються два різні світи – ветерани УПА та Другої світової війни, яких доля зводить в одній лікарняній палаті. Їх переконання, досвід, погляди кардинально відрізняються. Однак, у взаємодії між собою та з іншими персонажами – медичним персоналом, серед якого й онука ветерана УПА, а також із сином ветерана Червоної армії, – усе чіткішою постає проста істина: світ не є чорно-білим, а людську доброту чи злобу жодним чином не визначає приналежність до того чи іншого політичного табору. Люди від народження несуть у собі часточку добра і зла, ми всі однаково переживаємо біль, радість, смуток, приниження. Головне – це те, як ми справляємося з цими почуттями. Людяність – це те, що нас відрізняє і виводить за межі політичних і соціальних штампів.

Ролі виконують Віталіна Біблів, заслужений артист України Ксенія Баша-Довженко, заслужений артист України Олексій Гнатковський, заслужений артист України Сергій Кияшко, Дмитро Олійник, заслужений артист України Дмитро Рибалевський та Ірина Ткаченко.

Гострота діалогів, виняткова акторська майстерність, добірний гумор – усе це чекає на вас 18 січня у Будинку Архітектора за адресою вул. Бориса Грінченка. 7. Початок о 19:00.

Тривалість: 135 хв. (з антрактом)

Вікове обмеження: 16

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber