Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
выставка Сокровища династии Цин в Киеве

Сокровища династии Цин

Киев, 21 апреля 2017 г, 17:00
Музей історичного культурного надбання ПЛАТАР Музей історичного культурного надбання ПЛАТАР
Київ, вул. Володимирська, 2
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Зібрання дозволяє нам долучитися одразу до кількох визначних сторінок світової історії, а також економічних, політичних та культурнихперетворень першої половини XX століття, які стали переломними та призвели до глобальних змін на усьому азійському континенті, визначили хід подальшої історії й віддзеркалили сутність та природу споконвічного протистояння західної та азійської цивілізацій. Представлена до вашої уваги колекція артефактів минулого є особистими речами останнього, дванадцятого представника Цінської династії Китаю та десятого імператора Айсіна Гіоро Пу І (далі: Пу І), який обійняв цю посаду у віці двох років (1908 р.) і щасливо правив Піднебесною до 1912 року, коли був скинутий з престолу Сінхайською революцією. Двадцять років по тому йому пощастило стати головою Маньчжурської держави, її імператором – щоправда, під контролем Японії. Після 1945 року Пу І потрапив до радянських констаборів, звідти – до в’язниць КНР. Останні вісім років життя провів на волі і помер в розпал наступної революції, яка охопила Китай – на цей раз «культурної , у 1967 році.


Заказать и купить билеты на Сокровища династии Цин можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Выставка Сокровища династии Цин в Киеве состоится 21 апреля 2017 г, 17:00, Музей історичного культурного надбання ПЛАТАР.

Зібрання дозволяє нам долучитися одразу до кількох визначних сторінок світової історії, а також економічних, політичних та культурнихперетворень першої половини XX століття, які стали переломними та призвели до глобальних змін на усьому азійському континенті, визначили хід подальшої історії й віддзеркалили сутність та природу споконвічного протистояння західної та азійської цивілізацій.

Представлена до вашої уваги колекція артефактів минулого є особистими речами останнього, дванадцятого представника Цінської династії Китаю та десятого імператора Айсіна Гіоро Пу І (далі: Пу І), який обійняв цю посаду у віці двох років (1908 р.) і щасливо правив Піднебесною до 1912 року, коли був скинутий з престолу Сінхайською революцією. Двадцять років по тому йому пощастило стати головою Маньчжурської держави, її імператором – щоправда, під контролем Японії. Після 1945 року Пу І потрапив до радянських констаборів, звідти – до вязниць КНР. Останні вісім років життя провів на волі і помер в розпал наступної революції, яка охопила Китай – на цей раз «культурної , у 1967 році.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber