Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Симфонический оркестр "Hardy Orchestra" в Киеве - 1

Симфонический оркестр "Hardy Orchestra"

Киев, 07 марта 2018 г, 19:30
Дом культуры НТУУ КПИ Дом культуры НТУУ КПИ
пр. Победы, 37
Киев
+380445905555
190 - 750 грн.
Отменено
Цей вечір подарує Вам справжне свято! Зустрічайте! Симфонічний шоу - оркестр "HARDY ORCHESTRA " - улюбленець публіки, заслужено отримав визнання і любов глядачів. Нове звучання відомих хітів, вишукане аранжування талановитого диригента Олексія Андрійчука, оригінальна манера виконання знайомих композицій, професіоналізм і харизма оркестрантів, постійне спілкування з глядачами під час концертів і безлічі несподіваних сюрпризів – усе це заворожує і робить їх виступи незабутніми. Вибухова суміш драйвового року і чуттєвої симфонічної музики, за хвилину ви стаєте співучасником композицій, улюблених з дитинства і «проживаєте» кожен твір, кожну пісню разом з виконавцями, ні на мить не залишаючись байдужими. У вас є ункальна можливість довідатися, як уживаються на одній сцені скрипки та ударні, флейти, кларнети, фаготи та синтезатори, а також тромбони, труби, валторни та гітари. Лише хiти! Лише справжня музика! Це буде справді HARDY! Попереджаємо: після цього вечора зміниться ваше уявлення про симфонічну рок-музику! Оркестр ризикує стати вашим улюбленим :) В програму «I Love Rock'n'Roll» входять легендарні рок-композиції всесвітньо відомих груп: Rolling Stones, Scorpions, Bon Jovi, Queen, Eagles, Metallica, AC/DC, Led Zeppelin, Kiss та ін.


Возврат денег за купленные билеты будет производиться в местах покупки.

Заказать и купить билеты на Симфонический оркестр "Hardy Orchestra" можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Симфонический оркестр "Hardy Orchestra" в Киеве состоится 07 марта 2018 г, 19:30, Дом культуры НТУУ КПИ.


Цей вечір подарує Вам справжне свято!

Зустрічайте!

Симфонічний шоу - оркестр "HARDY ORCHESTRA " - улюбленець публіки, заслужено отримав визнання і любов глядачів. Нове звучання відомих хітів, вишукане аранжування талановитого диригента Олексія Андрійчука, оригінальна манера виконання знайомих композицій, професіоналізм і харизма оркестрантів, постійне спілкування з глядачами під час концертів і безлічі несподіваних сюрпризів – усе це заворожує і робить їх виступи незабутніми. Вибухова суміш драйвового року і чуттєвої симфонічної музики, за хвилину ви стаєте співучасником композицій, улюблених з дитинства і «проживаєте» кожен твір, кожну пісню разом з виконавцями, ні на мить не залишаючись байдужими.

У вас є ункальна можливість довідатися, як уживаються на одній сцені скрипки та ударні, флейти, кларнети, фаготи та синтезатори, а також тромбони, труби, валторни та гітари. Лише хiти! Лише справжня музика! Це буде справді HARDY!

Попереджаємо: після цього вечора зміниться ваше уявлення про симфонічну рок-музику! Оркестр ризикує стати вашим улюбленим :)

В програму «I Love Rock'n'Roll» входять легендарні рок-композиції всесвітньо відомих груп:

Rolling Stones, Scorpions, Bon Jovi, Queen, Eagles, Metallica, AC/DC, Led Zeppelin, Kiss та ін.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber