Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Шоу-вистава «Морські пригоди Еніо» в Киеве

Шоу-вистава «Морські пригоди Еніо»

Киев, 24 февраля 2018 г, 15:00
Киевский дворец детей и юношества Киевский дворец детей и юношества
ул. Январского Восстания 13
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Морські пригоди Еніо Запрошуємо дітей і дорослих вирушити в дивовижну морську подорож до царства тіней. Заради справжньої дружби герої цієї історії подолають безліч перешкод і пройдуть різні випробування, а ви разом з ними побуваєте в зачарованій ущелині та в долині алмазів, потрапите до мешкання снігових птахів і зустрінетесь із Королевою тіней. Казка для глядачів віком від 4 до 12 років. Артисти — вихованці народних художніх колективів Палацу, володарі гран-прі, переможці та лауреати міжнародних і всеукраїнських фестивалів і конкурсів: •ансамбль сучасної хореографії «Фламінго»;•дитячо-юнацький цирк «Але-ап». Глядацький зал побудовано амфітеатром. Дітям до 3 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця), дітям від 3 років потрібно купувати повний квиток.

Заказать и купить билеты на Шоу-вистава «Морські пригоди Еніо» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Шоу-вистава «Морські пригоди Еніо» в Киеве состоится 24 февраля 2018 г, 15:00, Киевский дворец детей и юношества.

Морські пригоди Еніо

Запрошуємо дітей і дорослих вирушити в дивовижну морську подорож до царства тіней. Заради справжньої дружби герої цієї історії подолають безліч перешкод і пройдуть різні випробування, а ви разом з ними побуваєте в зачарованій ущелині та в долині алмазів, потрапите до мешкання снігових птахів і зустрінетесь із Королевою тіней.

Казка для глядачів віком від 4 до 12 років.

Артисти — вихованці народних художніх колективів Палацу, володарі гран-прі, переможці та лауреати міжнародних і всеукраїнських фестивалів і конкурсів:

•ансамбль сучасної хореографії «Фламінго»;
•дитячо-юнацький цирк «Але-ап».

Глядацький зал побудовано амфітеатром. Дітям до 3 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця), дітям від 3 років потрібно купувати повний квиток.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber