Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Seamus Blake and Dennis Adu Big Band в Киеве

Seamus Blake and Dennis Adu Big Band

Киев, 19 сентября 2017 г, 20:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Його музика вражає витонченими та сміливими імпровізаціями. Йому співають оди за майстерну гру, композиторські уміння та лідерські навички. Культовий Джон Скофілд називав його «надзвичайним, тотальним саксофоністом». 19 вересня Шеймус Блейк уперше зіграє в столиці разом із титанами української джазової сцени Dennis Adu Big Band. Разом із ними на сцену вийде латвійська вокалістка Діана Пейтон. Масштабне музичне дійство пройде в одному найатмосферніших київских клубів – Caribbean Club Concert Hall, а провести його випала честь Олексію Когану. Блейк народився у Лондоні, виріс у Ванкувері, а знайшов домівку в Нью-Йорку. Саме там, по закінченні Берклі, у 1992 році Шеймус почав грати із провідними американськими джазменами: барабанщиком Віктором Льюїсом, трубачем Франко Амброзетті, барабанщиком Біллі Драммондом, піаністом Дарреллом Грантом і барабанщиком Кевіном Хейзом. Крім того, Блейк брав участь в турі Джона Скофілда, працював у видатному оркестрі Mingus Big Band, а у 2002 році став переможцем джазового конкурсу ім. Телоніуса Монка у Вашингтоні. Як лідер та співзасновник, Шеймус випустив 16 альбомів, в той час, як зіграв на більш ніж 70 платівках. Шість із них – були висунуті на премію «Греммі». Побачити, а головне – почути, як світова джазова зірка зіграє пліч-о-пліч з нашими видатними музикантами, ви зможете 19 вересня у Caribbean Club Concert Hall. Побачимося! Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Заказать и купить билеты на Seamus Blake and Dennis Adu Big Band можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Seamus Blake and Dennis Adu Big Band в Киеве состоится 19 сентября 2017 г, 20:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

Його музика вражає витонченими та сміливими імпровізаціями. Йому співають оди за майстерну гру, композиторські уміння та лідерські навички. Культовий Джон Скофілд називав його «надзвичайним, тотальним саксофоністом».

19 вересня Шеймус Блейк уперше зіграє в столиці разом із титанами української джазової сцени Dennis Adu Big Band. Разом із ними на сцену вийде латвійська вокалістка Діана Пейтон.

Масштабне музичне дійство пройде в одному найатмосферніших київских клубів – Caribbean Club Concert Hall, а провести його випала честь Олексію Когану.

Блейк народився у Лондоні, виріс у Ванкувері, а знайшов домівку в Нью-Йорку. Саме там, по закінченні Берклі, у 1992 році Шеймус почав грати із провідними американськими джазменами: барабанщиком Віктором Льюїсом, трубачем Франко Амброзетті, барабанщиком Біллі Драммондом, піаністом Дарреллом Грантом і барабанщиком Кевіном Хейзом. Крім того, Блейк брав участь в турі Джона Скофілда, працював у видатному оркестрі Mingus Big Band, а у 2002 році став переможцем джазового конкурсу ім. Телоніуса Монка у Вашингтоні.

Як лідер та співзасновник, Шеймус випустив 16 альбомів, в той час, як зіграв на більш ніж 70 платівках. Шість із них – були висунуті на премію «Греммі».

Побачити, а головне – почути, як світова джазова зірка зіграє пліч-о-пліч з нашими видатними музикантами, ви зможете 19 вересня у Caribbean Club Concert Hall. Побачимося!

Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber