Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Розділові в Киеве

Розділові

Киев, 09 марта 2016 г, 20:00
Киевский планетарий Киевский планетарий
ул. Большая Васильковская, 57/3
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
ідея/візуалізація: ОЛЯ МИХАЙЛЮК текст/голос: СЕРГІЙ ЖАДАН музика: ОЛЕКСІЙ ВОРСОБА / ВЛАД КРЕЙМЕР Коли хтось питає: “Що таке “роздІловІ?” — дуже важко відповісти однозначно, бо це не назвеш поетичними читаннями чи концертом — в таких випадках простіше взяти допитливого з собою (з рецензії ) В цьому творі є Він, Вона і Нічого. Іноді вони самі свідомо креслять розділові, іноді хтось робить це за них. Вони пишуть і закреслюють, слухають і малюють, рухаються один до одного поміж нічого. Проект «роздІловІ» поєднує поезію, музику та відео — виконувані наживо, вони кожного разу по-новому створюють «простір між літерами та рядками, протяг, який з'являється між розділовими знаками, примушуючи текст повертатися до світла й виходити з темряви». Щоразу — від першого показу в садибі Мсциховського під Алчевськом і до виступів на найбільших літературних фестивалях України — «роздІловІ» постають у неповторній версії, зазнаючи впливу людей та обставин, місця і часу. Розділові — знаки — наповнюють текст інтонаціями й почуттями. Розділові — лінії — направляють і позначають кордони й відстані на земній кулі.


Заказать и купить билеты на Розділові можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Розділові в Киеве состоится 09 марта 2016 г, 20:00, Киевский планетарий.

ідея/візуалізація: ОЛЯ МИХАЙЛЮК

текст/голос: СЕРГІЙ ЖАДАН

музика: ОЛЕКСІЙ ВОРСОБА / ВЛАД КРЕЙМЕР

Коли хтось питає: “Що таке “роздІловІ?” — дуже важко відповісти однозначно, бо це не назвеш поетичними читаннями чи концертом — в таких випадках простіше взяти допитливого з собою

(з рецензії )

В цьому творі є Він, Вона і Нічого. Іноді вони самі свідомо креслять розділові, іноді хтось робить це за них. Вони пишуть і закреслюють, слухають і малюють, рухаються один до одного поміж нічого.

Проект «роздІловІ» поєднує поезію, музику та відео — виконувані наживо, вони кожного разу по-новому створюють «простір між літерами та рядками, протяг, який з'являється між розділовими знаками, примушуючи текст повертатися до світла й виходити з темряви». Щоразу — від першого показу в садибі Мсциховського під Алчевськом і до виступів на найбільших літературних фестивалях України — «роздІловІ» постають у неповторній версії, зазнаючи впливу людей та обставин, місця і часу.

Розділові — знаки — наповнюють текст інтонаціями й почуттями. Розділові — лінії — направляють і позначають кордони й відстані на земній кулі.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber