Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Романтик з планети eBay в Киеве

Романтик з планети eBay

Киев, 15 декабря 2010 г, 19:00
Киівський академічний театр юного глядача Киівський академічний театр юного глядача
вул. Липська, 15/17
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Асистент режисера - Максим Михайліченко Сценографія - заслужений діяч мистецтв України Михайло Френкель Костюми - Костянтин Кравець Хореографія - Вадим Лященко Музичне оформлення - Роман Бегей Виставу веде - Олена Задорович Молодий юнак зі своїми друзями знаходяться на порозі наукового відкриття. Але для того, щоб закінчити будувати апарат, за допомогою якого можна переміщатися у просторі не вистачає якихось двадцять доларів. Тоді головний герой Чарлі виставляє себе як кавалера на випускний бал на аукціоні e-Bay. Не дивлячись на те, що сюжет комедії наповнений фантастичними елементами, драматургічний матеріал побудований на реальних фактах. Весела комедія що відображує деякі реальні проблеми старшокласників у сучасній школі. Майже усі молоді люди - романтики і фантазери. Одні з них мріють про далекі планети, інші - зустріти свою принцесу або свого принца. Частіше за все молоді романтики мріють і про те, і про інше. Період входження у доросле життя – складний іспит для старшокласника, це час коли кожен повинен пізнати себе та інших, перевірити свої почуття, усвідомити свій обов'язок. Тривалість вистави - 2 години 30 хвилинРекомендований вік - з 14 років

Заказать и купить билеты на Романтик з планети eBay можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Романтик з планети eBay в Киеве состоится 15 декабря 2010 г, 19:00, Киівський академічний театр юного глядача.

Асистент режисера - Максим Михайліченко

Сценографія - заслужений діяч мистецтв України Михайло Френкель

Костюми - Костянтин Кравець

Хореографія - Вадим Лященко

Музичне оформлення - Роман Бегей

Виставу веде - Олена Задорович

Молодий юнак зі своїми друзями знаходяться на порозі наукового відкриття. Але для того, щоб закінчити будувати апарат, за допомогою якого можна переміщатися у просторі не вистачає якихось двадцять доларів. Тоді головний герой Чарлі виставляє себе як кавалера на випускний бал на аукціоні e-Bay. Не дивлячись на те, що сюжет комедії наповнений фантастичними елементами, драматургічний матеріал побудований на реальних фактах. Весела комедія що відображує деякі реальні проблеми старшокласників у сучасній школі. Майже усі молоді люди - романтики і фантазери. Одні з них мріють про далекі планети, інші - зустріти свою принцесу або свого принца. Частіше за все молоді романтики мріють і про те, і про інше. Період входження у доросле життя – складний іспит для старшокласника, це час коли кожен повинен пізнати себе та інших, перевірити свої почуття, усвідомити свій обов'язок.

Тривалість вистави - 2 години 30 хвилин

Рекомендований вік - з 14 років

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber