Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
клубы Рок-гурт ІСПАНІЯ в Киеве

Рок-гурт ІСПАНІЯ

Киев, 25 января 2018 г, 20:00
Docker's ABC / Докер АВС Docker's ABC / Докер АВС
ул. Крещатик, 15/4 (Пассаж)
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
ІСПАНІЯ - це справжній ROCK-гурт і цих слів було б достатньо, якби не яскравий склад банди: Гітара – Зволинський Олексій – гітарист гурту СКРЯБІН: Барабани – Віктор Корженко – барабанщик гурту ТНМК; Вокал – Аніс Етаєб – фіналіст Голосу Країни – вокаліст з харизмою Робі Уільямса та голосом Джо Кокера; Бас – Євгенй Гусак – класний басист і кльовий чувак. Ці люди разом грають всього рік, але усі їх виступи проходять так, наче вони самі придумали рок-н-рол. 25 січня в ІСПАНІЇ визначна подія – День Народження гурт, тому це буде не просто рок-концерт. 25 січня в центрі країни відбудеться тайне дійство поклоніння рок-н-ролу найвідданіших його слуг у найВІДВЕРТІшій, найВІЛЬНІшій, найРОКОВІшій формі. Всім, хто не готовий до самовираження затятих рокерів, їх філософського прочитання життя в авторських піснях та неконтрольованих гітарних та вокальних імпровізацій – вхід заборонено. Друзів і вільних духом людей - чекаємо і любимо. І навіть обдаруємо подарунками – це ж наш День Народження! Йо-хо-хо! ІСПАНІЯ і пляшка Рому!

Заказать и купить билеты на Рок-гурт ІСПАНІЯ можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Клубы Рок-гурт ІСПАНІЯ в Киеве состоится 25 января 2018 г, 20:00, Docker's ABC / Докер АВС.

ІСПАНІЯ - це справжній ROCK-гурт і цих слів було б достатньо, якби не яскравий склад банди:

Гітара – Зволинський Олексій – гітарист гурту СКРЯБІН:

Барабани – Віктор Корженко – барабанщик гурту ТНМК;

Вокал – Аніс Етаєб – фіналіст Голосу Країни – вокаліст з харизмою Робі Уільямса та голосом Джо Кокера;

Бас – Євгенй Гусак – класний басист і кльовий чувак.

Ці люди разом грають всього рік, але усі їх виступи проходять так, наче вони самі придумали рок-н-рол.

25 січня в ІСПАНІЇ визначна подія – День Народження гурт, тому це буде не просто рок-концерт. 25 січня в центрі країни відбудеться тайне дійство поклоніння рок-н-ролу найвідданіших його слуг у найВІДВЕРТІшій, найВІЛЬНІшій, найРОКОВІшій формі.

Всім, хто не готовий до самовираження затятих рокерів, їх філософського прочитання життя в авторських піснях та неконтрольованих гітарних та вокальних імпровізацій – вхід заборонено.

Друзів і вільних духом людей - чекаємо і любимо. І навіть обдаруємо подарунками – це ж наш День Народження! Йо-хо-хо! ІСПАНІЯ і пляшка Рому!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber