Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт ROCK HITS of XX century в Киеве

ROCK HITS of XX century

Киев, 22 мая 2017 г, 20:00
BelEtage BelEtage
ул. Шота Руставели, 16а
Киев
+380445905555
200 - 500 грн. UAH 156
До события осталось:
2017
4
22
20
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДУХОВИЙ ОРКЕСТР УКРАЇНИ презентує найприголомшливу музичну подію - ROCK HITS of XX century! LED ZEPPELIN, PINK FLOYD, EAGLES, AC/DC, STATUS QUO, SCORPIONS, QUEEN, AEROSMITH, BEATLES, BON JOVI, DEEP PURPLE, METALLICA, NIRVANA, RAMMSTEIN та ін. Від патриархів Рок-н-ролу до піонерів Індастріал-метал! Саме такий влучний слоган харектиризує музичний проєкт, який створено зусиллями музикантів,аранжувальників, диригентів оркестру. Але найбільша вдячність авторам і виконавцям світових хітів, завдяки яким можливий такий симфонічний перфоманс - у світ рок-легенд. Уявіть собі експресію симфо-року складену з десятків мідних, деревьяних, ударних інструментів, перкусії, рок бенду та вокалістів оркестру. Понад 60 артистів працювали над втіленнем цього маштабного, але найголовне якісного музичного продукту - за який не буде соромно перед глядачем. Безмірні позитивні емоції під час, та після концерту - не полишатимуть Вас, надовго! Одже там де "ROCK HITS" - слова зайві! Почуємо все на власні вуха! Прийдить і відчуйте на собі силу і міць rock-brass симфонії! В концертній програмі "ROCK HITS of XX century" беруть участь: Музиканти Національного Академічного Духового Оркестру України у повному складі. Соліст - Олександр Онуфрійчук Диригент - Олексій Вікулов Тривалість програми - 2 години (з антрактом) БАЖАЄМО ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

Заказать и купить билеты на ROCK HITS of XX century можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт ROCK HITS of XX century в Киеве состоится 22 мая 2017 г, 20:00.

НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДУХОВИЙ ОРКЕСТР УКРАЇНИ презентує найприголомшливу музичну подію - ROCK HITS of XX century!

LED ZEPPELIN, PINK FLOYD, EAGLES, AC/DC, STATUS QUO, SCORPIONS, QUEEN, AEROSMITH, BEATLES, BON JOVI, DEEP PURPLE, METALLICA, NIRVANA, RAMMSTEIN та ін.

Від патриархів Рок-н-ролу до піонерів Індастріал-метал! Саме такий влучний слоган харектиризує музичний проєкт, який створено зусиллями музикантів,аранжувальників, диригентів оркестру. Але найбільша вдячність авторам і виконавцям світових хітів, завдяки яким можливий такий симфонічний перфоманс - у світ рок-легенд.

Уявіть собі експресію симфо-року складену з десятків мідних, деревьяних, ударних інструментів, перкусії, рок бенду та вокалістів оркестру. Понад 60 артистів працювали над втіленнем цього маштабного, але найголовне якісного музичного продукту - за який не буде соромно перед глядачем. Безмірні позитивні емоції під час, та після концерту - не полишатимуть Вас, надовго!

Одже там де "ROCK HITS" - слова зайві! Почуємо все на власні вуха!

Прийдить і відчуйте на собі силу і міць rock-brass симфонії!

В концертній програмі "ROCK HITS of XX century" беруть участь:

Музиканти Національного Академічного Духового Оркестру України у повному складі.

Соліст - Олександр Онуфрійчук

Диригент - Олексій Вікулов

Тривалість програми - 2 години (з антрактом)

БАЖАЄМО ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram