X
Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт ROCK HITS of XX century в Киеве

ROCK HITS of XX century

Киев, 22 мая 2017 г, 20:00
BelEtage BelEtage
ул. Шота Руставели, 16а
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДУХОВИЙ ОРКЕСТР УКРАЇНИ презентує найприголомшливу музичну подію - ROCK HITS of XX century! LED ZEPPELIN, PINK FLOYD, EAGLES, AC/DC, STATUS QUO, SCORPIONS, QUEEN, AEROSMITH, BEATLES, BON JOVI, DEEP PURPLE, METALLICA, NIRVANA, RAMMSTEIN та ін. Від патриархів Рок-н-ролу до піонерів Індастріал-метал! Саме такий влучний слоган харектиризує  музичний проєкт, який створено зусиллями музикантів,аранжувальників, диригентів оркестру. Але найбільша вдячність авторам і виконавцям світових хітів, завдяки яким можливий такий симфонічний перфоманс - у світ рок-легенд.Уявіть собі експресію симфо-року складену з десятків мідних, деревьяних, ударних інструментів, перкусії, рок бенду та вокалістів оркестру. Понад 60 артистів працювали над втіленнем цього маштабного, але найголовне якісного музичного продукту - за який не буде соромно перед глядачем. Безмірні позитивні емоції під час, та після концерту - не полишатимуть Вас, надовго!   Одже там де "ROCK HITS" - слова зайві! Почуємо все на власні вуха!                   Прийдить і відчуйте на собі силу і міць rock-brass симфонії!В концертній програмі "ROCK HITS of XX century" беруть участь:Музиканти Національного Академічного Духового Оркестру України у повному складі.Соліст - Олександр Онофрійчук.Диригент -  Олексій ВікуловТривалість програми - 2 години (з антрактом)БАЖАЄМО ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

Заказать и купить билеты на ROCK HITS of XX century можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт ROCK HITS of XX century в Киеве состоится 22 мая 2017 г, 20:00, BelEtage.

НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДУХОВИЙ ОРКЕСТР УКРАЇНИ презентує найприголомшливу музичну подію - ROCK HITS of XX century!
 
LED ZEPPELIN, PINK FLOYD, EAGLES, AC/DC, STATUS QUO, SCORPIONS, QUEEN, AEROSMITH, BEATLES, BON JOVI, DEEP PURPLE, METALLICA, NIRVANA, RAMMSTEIN та ін.

Від патриархів Рок-н-ролу до піонерів Індастріал-метал! Саме такий влучний слоган харектиризує  музичний проєкт, який створено зусиллями музикантів,аранжувальників, диригентів оркестру. Але найбільша вдячність авторам і виконавцям світових хітів, завдяки яким можливий такий симфонічний перфоманс - у світ рок-легенд.

Уявіть собі експресію симфо-року складену з десятків мідних, деревьяних, ударних інструментів, перкусії, рок бенду та вокалістів оркестру. Понад 60 артистів працювали над втіленнем цього маштабного, але найголовне якісного музичного продукту - за який не буде соромно перед глядачем. Безмірні позитивні емоції під час, та після концерту - не полишатимуть Вас, надовго!   

Одже там де "ROCK HITS" - слова зайві! Почуємо все на власні вуха!
                  
Прийдить і відчуйте на собі силу і міць rock-brass симфонії!

В концертній програмі "ROCK HITS of XX century" беруть участь:

Музиканти Національного Академічного Духового Оркестру України у повному складі.

Соліст - Олександр Онофрійчук.

Диригент -  Олексій Вікулов

Тривалість програми - 2 години (з антрактом)

БАЖАЄМО ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber