Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
1, 2 и 9 мая — call-центр работает с 11:00 до 17:00
Концерт Rock-H / Рокаш в Киеве - 1

Rock-H / Рокаш

Киев, 11 мая 2017 г, 21:00
Docker Pub / Докер Паб Docker Pub / Докер Паб
ул. Богатырская, 25
Киев
+380445905555
125 - 1400 грн. UAH 246
До события осталось:
2017
4
11
21
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Приходьте на презентацію альбому найпопулярнішого рок-гурту із Закарпаття - гурту Рокаш! Насолодіться неповторною атмосферою драйвової та ліричної карпатської музики колективу! На вас чекає двогодинна подорож у особливий світ, сповнений почуттів, народного колориту і потужної енергії музикантів! Пісні з нового, четвертого, альбому "Співаночки про любов" уже заслужили на прихильність публіки та схвальні відгуки музичних критиків, тому вони точно не залишать Вас байдужими!Подаруйте собі вечір у стилі "Карпатський рок" разом з гуртом Рокаш!


Заказать и купить билеты на Rock-H / Рокаш можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Rock-H / Рокаш в Киеве состоится 11 мая 2017 г, 21:00.

Приходьте на презентацію альбому найпопулярнішого рок-гурту із Закарпаття - гурту Рокаш! Насолодіться неповторною атмосферою драйвової та ліричної карпатської музики колективу! На вас чекає двогодинна подорож у особливий світ, сповнений почуттів, народного колориту і потужної енергії музикантів! Пісні з нового, четвертого, альбому "Співаночки про любов" уже заслужили на прихильність публіки та схвальні відгуки музичних критиків, тому вони точно не залишать Вас байдужими!

Подаруйте собі вечір у стилі "Карпатський рок" разом з гуртом Рокаш!

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram