Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Rock-H / Рокаш в Киеве - 1

Rock-H / Рокаш

Киев, 12 мая 2016 г, 20:00
'Atlas / Атлас 'Atlas / Атлас
ул. Сечевых Стрельцов, 37-41
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Приходьте на презентацію альбому найпопулярнішого рок-гурту із Закарпаття - гурту Рокаш! Насолодіться неповторною атмосферою драйвової та ліричної карпатської музики колективу! На вас чекає двогодинна подорож у особливий світ, сповнений почуттів, народного колориту і потужної енергії музикантів! Пісні з нового, четвертого, альбому "Співаночки про любов" уже заслужили на прихильність публіки та схвальні відгуки музичних критиків, тому вони точно не залишать Вас байдужими!Подаруйте собі вечір у стилі "Карпатський рок" разом з гуртом Рокаш!


Заказать и купить билеты на Rock-H / Рокаш можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Rock-H / Рокаш в Киеве состоится 12 мая 2016 г, 20:00, 'Atlas / Атлас.

Приходьте на презентацію альбому найпопулярнішого рок-гурту із Закарпаття - гурту Рокаш! Насолодіться неповторною атмосферою драйвової та ліричної карпатської музики колективу! На вас чекає двогодинна подорож у особливий світ, сповнений почуттів, народного колориту і потужної енергії музикантів! Пісні з нового, четвертого, альбому "Співаночки про любов" уже заслужили на прихильність публіки та схвальні відгуки музичних критиків, тому вони точно не залишать Вас байдужими!

Подаруйте собі вечір у стилі "Карпатський рок" разом з гуртом Рокаш!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber