Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Олег Скрипка та оркестр НАОНІ в Киеве - 1

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ, Різдвяний концерт

Киев, 06 января 2018 г, 19:00
Freedom / Фридом Freedom / Фридом
ул. Кирилловская, 134
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Олег Скрипка та НАОНІ оркестра влаштують музичну різдвяну містерію у Freedom Event HallАби по-справжньому відчути дух Різдва з гоміном колядок і щедрівок, поринути у справжню містерію свята, що зачаровує і надихає, Олег Скрипка та НАОНІ оркестра запрошують 6 січня на великий Різдвяний концерт у Freedom Event Hall.«Різдвяна музика – неодмінна складова Різдва, а власне Різдво - час див, казкових мрій, родинного єднання та колядок, що лунають звідусіль. Окрім добре відомих пісень ми заспіваємо для вас колядки та щедрівки, які можна буде чути, споглядати, відчувати душею та серцем» - зазначає Олег Скрипка.Гостям запропонують традиційну Різдвяну вечерю. А в цей час на сцені, тільки-но уявіть – лунатиме 40 народних інструментів водночас! Оркестрове виконання та аранжування пісень здивують навіть найвибагливішого меломана.Олег Скрипка виконає беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень, які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції «Весна» чи «Країна Мрій» заграють новими відтінками у несподівано розкішному оркестровому аранжуванні.


Заказать и купить билеты на Олег Скрипка та оркестр НАОНІ, Різдвяний концерт можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Олег Скрипка та оркестр НАОНІ в Киеве состоится 06 января 2018 г, 19:00, Freedom / Фридом.

Олег Скрипка та НАОНІ оркестра влаштують музичну різдвяну містерію у Freedom Event Hall

Аби по-справжньому відчути дух Різдва з гоміном колядок і щедрівок, поринути у справжню містерію свята, що зачаровує і надихає, Олег Скрипка та НАОНІ оркестра запрошують 6 січня на великий Різдвяний концерт у Freedom Event Hall.

«Різдвяна музика – неодмінна складова Різдва, а власне Різдво - час див, казкових мрій, родинного єднання та колядок, що лунають звідусіль. Окрім добре відомих пісень ми заспіваємо для вас колядки та щедрівки, які можна буде чути, споглядати, відчувати душею та серцем» - зазначає Олег Скрипка.

Гостям запропонують традиційну Різдвяну вечерю. А в цей час на сцені, тільки-но уявіть – лунатиме 40 народних інструментів водночас! Оркестрове виконання та аранжування пісень здивують навіть найвибагливішого меломана.

Олег Скрипка виконає беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень, які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції «Весна» чи «Країна Мрій» заграють новими відтінками у несподівано розкішному оркестровому аранжуванні.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber