Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Радуйся. Рождественско-новогодние украинские народные песни в Киеве

Радуйся. Рождественско-новогодние украинские народные песни

Киев, 09 января 2018 г, 20:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Свято наближається! 9 січня в Caribbean Club Concert Hall на вас чекають особливі привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим – музичні вітання українськими народними колядками та щедрівками. Цього вечора тут зазвучитьмузика, перевірена часом, та найщиріші побажання щастя, любові і достатку. Пам’ятаєте, як бережно плекали бабусі та прабабусі ці пісні. Наші колядки та щедрівки дивовижні, магічні та сповнені життєдайною силою як слова, так і музики. Ви скажете, кожна пісня заряджена енергетикою, але найбільш енергетичні – саме величальні колядки та щедрівки. 9 січня ви почуєте пісні з тисячолітнім корінням у сучасній обробці. Музиканти не загубили їхньої магічної краси та сили. Кожна лине і сповнює слухачів щастям та вірою у найкраще! Коляда вчить бачити зірки на небі, мріяти і вірити в найкраще, а щедрівка бажає щедрот в усьому доброму та світлому.Вірте у дива та свої мрії! Чекаємо на вас 9 січня у Caribbean Club Concert Hall! Склад музикантів: Юлія Рома - вокал, клавішніОлексій Фантаєв - барабани, перкусіяРостислав Фантаєв – гітара Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця


Заказать и купить билеты на Радуйся. Рождественско-новогодние украинские народные песни можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Радуйся. Рождественско-новогодние украинские народные песни в Киеве состоится 09 января 2018 г, 20:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

Свято наближається! 9 січня в Caribbean Club Concert Hall на вас чекають особливі привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим – музичні вітання українськими народними колядками та щедрівками. Цього вечора тут зазвучитьмузика, перевірена часом, та найщиріші побажання щастя, любові і достатку.

Пам’ятаєте, як бережно плекали бабусі та прабабусі ці пісні. Наші колядки та щедрівки дивовижні, магічні та сповнені життєдайною силою як слова, так і музики. Ви скажете, кожна пісня заряджена енергетикою, але найбільш енергетичні – саме величальні колядки та щедрівки.

9 січня ви почуєте пісні з тисячолітнім корінням у сучасній обробці. Музиканти не загубили їхньої магічної краси та сили. Кожна лине і сповнює слухачів щастям та вірою у найкраще!

Коляда вчить бачити зірки на небі, мріяти і вірити в найкраще, а щедрівка бажає щедрот в усьому доброму та світлому.Вірте у дива та свої мрії! Чекаємо на вас 9 січня у Caribbean Club Concert Hall!

Склад музикантів:

Юлія Рома - вокал, клавішні
Олексій Фантаєв - барабани, перкусія
Ростислав Фантаєв – гітара

Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber