Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Public Image Ltd в Киеве

Public Image Ltd

Киев, 20 мая 2016 г, 19:00
'Atlas / Атлас 'Atlas / Атлас
ул. Сечевых Стрельцов, 37-41
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Зустріч легенд! Вперше на одній сцені культові гурти "Public Image Ltd" і "Брати Гадюкіни"! У турі по Україні музичні колективи дадуть усього два концерти разом: 20 травня у Києві (Atlas) і 21 травня у Харкові (ККЗ Україна). Українські рок-легенди зустрічатимуть легенд британського року. Обидві команди в чомусь схожі - почавши грати ще у 80-х, переживши кризи 90-х, вони майстерно поєднують музичні жанри у коктейлі з року, постпанку, реггей і ска та працюють на стику стилів. При цьому музика гуртів вже давно стала окремим стилем і сформувала музичні смаки кількох поколінь. Не пропустіть цю зустріч!

Заказать и купить билеты на Public Image Ltd можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Public Image Ltd в Киеве состоится 20 мая 2016 г, 19:00, 'Atlas / Атлас.

Зустріч легенд!

Вперше на одній сцені культові гурти "Public Image Ltd" і "Брати Гадюкіни"!

У турі по Україні музичні колективи дадуть усього два концерти разом: 20 травня у Києві (Atlas) і 21 травня у Харкові (ККЗ Україна). Українські рок-легенди зустрічатимуть легенд британського року. Обидві команди в чомусь схожі - почавши грати ще у 80-х, переживши кризи 90-х, вони майстерно поєднують музичні жанри у коктейлі з року, постпанку, реггей і ска та працюють на стику стилів. При цьому музика гуртів вже давно стала окремим стилем і сформувала музичні смаки кількох поколінь.

Не пропустіть цю зустріч!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber