Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Пригоди Тома Сойєра в Киеве

Пригоди Тома Сойєра

Киев, 07 октября 2011 г, 12:00
Киівський академічний театр юного глядача Киівський академічний театр юного глядача
вул. Липська, 15/17
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Режисер-постановник: Костянтин Дубінін В ролях: Олександр Вілков, В'ячеслав Василюк, Валерій Войтенко, Володимир Гладкий, Олена Гончарова, Руслан Гофуров, Микола Данилюк, Олександр Зіневич, Денис Кацуба, Марина Кукліна,Сергій Кучера, Костянтин Попудренко, Ирина Руденко, Катерина Савенкова, Катерина Свириденко,Олександр Чмихалов, Роман Лях, Надія Трибун, Юрій Якуша, Іван Лелюх, Олег Ломтєв, Володимир Скорик Режисер - заслужений діяч мистецтв РФ Костянтин Дубінін Інсценування - заслужений діяч мистецтв України Ярослава Стельмах Сценографія - Олексій Вакарчук Композитор - Роман Бегей Вірші - Олександр Вратарьов Хореографія - Людмила Глушко Весела, музична та романтична вистава про цікаві пригоди друзів Тома Сойєра та Геккльберрі Фінна, cтворена за мотивами всесвітньо відомої повісті американського письменника Марка Твена. Світ захоплюючих і небезпечних пригод та вигадок маленького американця близький нам сьогодні, тому що усі ми родом з однієї країни - країни дитинства.

Заказать и купить билеты на Пригоди Тома Сойєра можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Пригоди Тома Сойєра в Киеве состоится 07 октября 2011 г, 12:00, Киівський академічний театр юного глядача.

Режисер-постановник: Костянтин Дубінін

Режисер - заслужений діяч мистецтв РФ Костянтин Дубінін

Інсценування - заслужений діяч мистецтв України Ярослава Стельмах

Сценографія - Олексій Вакарчук

Композитор - Роман Бегей

Вірші - Олександр Вратарьов

Хореографія - Людмила Глушко

Весела, музична та романтична вистава про цікаві пригоди друзів Тома Сойєра та Геккльберрі Фінна, cтворена за мотивами всесвітньо відомої повісті американського письменника Марка Твена. Світ захоплюючих і небезпечних пригод та вигадок маленького американця близький нам сьогодні, тому що усі ми родом з однієї країни - країни дитинства.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber