Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Посипаки. Год собаки в Киеве

Посипаки. Год собаки

Киев, 04 января 2018 г, 13:30
ЦКИ МВД ЦКИ МВД
ул. П.Орлика, 16/12
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
«ПОСІПАКИ: РІК СОБАКИ» Вже з 23 грудня по 4 січня компанія SV-Concert сумісно із Центром Культури і Мистецтв МВС запрошує глядачів на традиційні новорічно-різдвяні розваги! Дива починаються там, де живе жага до пригод. Непосидюча бешкетниця Агнес, як і всі ми, чекає на Новий Рік! Скільки приємних сюрпризів чекає її, та всіх, хто долучатиметься до дива під назвою «ПОСІПАКИ: РІК СОБАКИ». ПІСНІ, ТАНЦІ, ІНТЕРАКТИВНІ ІГРИ з Агнес та її друзів з маленькими чарівниками з глядацької зали. Знайомство з ДИНОЗАВРОМ!!! Допомога ДІДУ МОРОЗУ з порятунку Нового року!!! Та неповторний гумор від улюблених ПОСІПАК!!! А також можливість продемонструвати всім свою причетність до дива – ФОТОГРАФУВАННЯ з ДІДОМ МОРОЗОМ, ДИНОЗАВРОМ, ПОСІПАКАМИ та рештою героїв цього свята!!! Якщо вважаєш, що дива не можуть статися без тебе – приходь і створюй їх разом з нами на новорічній інтерактивній шоу-казці «ПОСІПАКИ: РІК СОБАКИ»! Сценарист – Катерина Клименко Режисер – Анна Воскрес Вік: 3 | Мова: українська Місце проведення: м. Київ, вул. Пилипа Орлика 16/12, 6, Центр культури та мистецтв МВС

Заказать и купить билеты на Посипаки. Год собаки можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Посипаки. Год собаки в Киеве состоится 04 января 2018 г, 13:30, ЦКИ МВД.

«ПОСІПАКИ: РІК СОБАКИ»

Вже з 23 грудня по 4 січня компанія SV-Concert сумісно із Центром Культури і Мистецтв МВС запрошує глядачів на традиційні новорічно-різдвяні розваги!

Дива починаються там, де живе жага до пригод. Непосидюча бешкетниця Агнес, як і всі ми, чекає на Новий Рік! Скільки приємних сюрпризів чекає її, та всіх, хто долучатиметься до дива під назвою «ПОСІПАКИ: РІК СОБАКИ».
ПІСНІ, ТАНЦІ, ІНТЕРАКТИВНІ ІГРИ з Агнес та її друзів з маленькими чарівниками з глядацької зали. Знайомство з ДИНОЗАВРОМ!!! Допомога ДІДУ МОРОЗУ з порятунку Нового року!!! Та неповторний гумор від улюблених ПОСІПАК!!!

А також можливість продемонструвати всім свою причетність до дива – ФОТОГРАФУВАННЯ з ДІДОМ МОРОЗОМ, ДИНОЗАВРОМ, ПОСІПАКАМИ та рештою героїв цього свята!!!

Якщо вважаєш, що дива не можуть статися без тебе – приходь і створюй їх разом з нами на новорічній інтерактивній шоу-казці «ПОСІПАКИ: РІК СОБАКИ»!

Сценарист – Катерина Клименко

Режисер – Анна Воскрес

Вік: 3 | Мова: українська

Місце проведення: м. Київ, вул. Пилипа Орлика 16/12, 6, Центр культури та мистецтв МВС

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber