Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Музыкальный киноперформанс «ХЛЕБ» в Киеве

Музыкальный киноперформанс «ХЛЕБ», PORT MONE trio (Беларусь)

Киев, 26 января 2018 г, 19:30
Сцена 6 Сцена 6
ул. Васильковская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
26 січня у Києві покажуть заборонений протягом десятиліть й нещодавно відреставрований фільм «Хліб» Миколи Шпиковського (1929) у живому музичному супроводі гурту PortMone (Білорусь). Захід відбудеться в рамках вечірньої програми проекту Envision Sound – першої в Україні програми професійного розвитку кінокомпозиторів, яку проходитиме з 22 по 26 січня 2018 року. Перформанс розпочнеться о 19:30 на 6-му поверсі Довженко-Центру (Сцена 6, м. Голосіївська, вул. вул.Васильківська, 1). Кіноепос «Хліб», створений Шпиковським в один рік з Довженковою «Землею», утворює з нею парадоксальну світоглядну та естетичну пару. Проте, якщо «Земля» давно увійшла до кінематографічного канону, стрічка Шпиковскього, донедавна лишалася невідомою широкій аудиторії. 2012 року фільм було реставровано Національним центром Олександра Довженка на замовлення Державного агентства України з питань кіно. Репрем’єра фільму в музичному супроводі білоруського інструментального тріо PortMone у складі Олексія Ворсоби (акордеон), Сергія Кравченко (ударні) та Олексія Ванчука (бас-гітара) відбулася 2013 року на Фестивалі німого кіно та сучасної музики «Німі ночі». Port Mone – це суміш академічної музики, нойзу, експериментального фолку. Медитативна музика колективу, провідну мінорну тему якої визначає акордеон, сягає глибинного проникнення в базові, архаїчні шари організованого мелосу. Музика Port Mone, сповнена пантеїстичної, ба навіть метафізичної щирості, якнайліпше пасує до епічного «Хлібу». Envision Sound – тижнева програма-інтенсив для кінокомпозиторів із України та сусідніх країн, що проводиметься Британською Радою та Довженко-Центром у Києві 22-26 січня 2018. Насичена програма презентацій та практичних майстерень, а також розбір кейсів від професійних композиторів, дискусії, вечірні покази і нетворкінг дадуть учасникам EnvisionSound можливість дослідити процес написання музики для кіно. Ментори – знані кінокомпозитори - Майкл Прайс (Велика Британія) та Алла Загайкевич (Україна).


Заказать и купить билеты на Музыкальный киноперформанс «ХЛЕБ», PORT MONE trio (Беларусь) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Музыкальный киноперформанс «ХЛЕБ» в Киеве состоится 26 января 2018 г, 19:30, Сцена 6.

26 січня у Києві покажуть заборонений протягом десятиліть й нещодавно відреставрований фільм «Хліб» Миколи Шпиковського (1929) у живому музичному супроводі гурту PortMone (Білорусь).

Захід відбудеться в рамках вечірньої програми проекту Envision Sound – першої в Україні програми професійного розвитку кінокомпозиторів, яку проходитиме з 22 по 26 січня 2018 року.

Перформанс розпочнеться о 19:30 на 6-му поверсі Довженко-Центру (Сцена 6, м. Голосіївська, вул. вул.Васильківська, 1).

Кіноепос «Хліб», створений Шпиковським в один рік з Довженковою «Землею», утворює з нею парадоксальну світоглядну та естетичну пару. Проте, якщо «Земля» давно увійшла до кінематографічного канону, стрічка Шпиковскього, донедавна лишалася невідомою широкій аудиторії.

2012 року фільм було реставровано Національним центром Олександра Довженка на замовлення Державного агентства України з питань кіно. Репрем’єра фільму в музичному супроводі білоруського інструментального тріо PortMone у складі Олексія Ворсоби (акордеон), Сергія Кравченко (ударні) та Олексія Ванчука (бас-гітара) відбулася 2013 року на Фестивалі німого кіно та сучасної музики «Німі ночі».

Port Mone – це суміш академічної музики, нойзу, експериментального фолку. Медитативна музика колективу, провідну мінорну тему якої визначає акордеон, сягає глибинного проникнення в базові, архаїчні шари організованого мелосу. Музика Port Mone, сповнена пантеїстичної, ба навіть метафізичної щирості, якнайліпше пасує до епічного «Хлібу».

Envision Sound – тижнева програма-інтенсив для кінокомпозиторів із України та сусідніх країн, що проводиметься Британською Радою та Довженко-Центром у Києві 22-26 січня 2018.

Насичена програма презентацій та практичних майстерень, а також розбір кейсів від професійних композиторів, дискусії, вечірні покази і нетворкінг дадуть учасникам EnvisionSound можливість дослідити процес написання музики для кіно. Ментори – знані кінокомпозитори - Майкл Прайс (Велика Британія) та Алла Загайкевич (Україна).

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber