Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Пират Party в Киеве

Пират Party

Киев, 26 ноября 2017 г, 13:00
Freedom / Фридом Freedom / Фридом
ул. Кирилловская, 134
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Freedom Event Hall спільно зі Школою естрадного виконавства Dream School, презентують абсолютно новий формат розваг для дітей та підлітків - вокально-кулінарно-розважальні вечірки Dream Freedom Party. Це тематичні вечірки, в яких діти беруть участь у веселих і захоплюючих артистично-танцювально-музичних конкурсах та змагаються і виступають в караоке під керівництвом досвідчених аніматорів. І все це в кращому караоке-холі України - Freedom Karaoke Hall! Але і це ще не все! Після запальних музичних баталій, усіх учасників чекає майстер-клас від досвідченого шеф-кухаря Freedom Event Hall, який поділиться кулінарними секретами! "Свободу дитячим мріям!" - такий маніфест Dream Freedom Party! Третя вечірка із серії Dream Freedom Party – ПІРАТ-ПАТІ відбудеться 26 листопада о 13:00. Дрес-код для юних і дорослих учасників вітається. Найкращі костюми будуть відзначені заохочувальними призами! А поки юні пірати будуть розважатися, батьки зможуть завітати на зустріч із відомою мандрівницею Катериною Долгою. Вона розповість як поживають нащадки піратів в Новій Зеландії JЯк проходили попередні вечірки – можна подивитись тут. УВАГА! РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК УЧАСНИКІВ – 8-14 років. Впродовж вечірки діти розважаються без батьків! Вартість квитка на ПІРАТ-ПАТІ У вартість входить участь у заході 1-го юного учасника.Кількість квитків обмежена – при заповненні місць, продаж квитків буде припинено, просимо бронювати квитки завчасно.

Заказать и купить билеты на Пират Party можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Пират Party в Киеве состоится 26 ноября 2017 г, 13:00, Freedom / Фридом.

Freedom Event Hall спільно зі Школою естрадного виконавства Dream School, презентують абсолютно новий формат розваг для дітей та підлітків - вокально-кулінарно-розважальні вечірки Dream Freedom Party.

Це тематичні вечірки, в яких діти беруть участь у веселих і захоплюючих артистично-танцювально-музичних конкурсах та змагаються і виступають в караоке під керівництвом досвідчених аніматорів. І все це в кращому караоке-холі України - Freedom Karaoke Hall!

Але і це ще не все! Після запальних музичних баталій, усіх учасників чекає майстер-клас від досвідченого шеф-кухаря Freedom Event Hall, який поділиться кулінарними секретами!

"Свободу дитячим мріям!" - такий маніфест Dream Freedom Party!

Третя вечірка із серії Dream Freedom Party – ПІРАТ-ПАТІ відбудеться 26 листопада о 13:00. Дрес-код для юних і дорослих учасників вітається. Найкращі костюми будуть відзначені заохочувальними призами!

А поки юні пірати будуть розважатися, батьки зможуть завітати на зустріч із відомою мандрівницею Катериною Долгою. Вона розповість як поживають нащадки піратів в Новій Зеландії J

Як проходили попередні вечірки – можна подивитись тут.

УВАГА! РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК УЧАСНИКІВ – 8-14 років. Впродовж вечірки діти розважаються без батьків!

Вартість квитка на ПІРАТ-ПАТІ

У вартість входить участь у заході 1-го юного учасника.

Кількість квитків обмежена – при заповненні місць, продаж квитків буде припинено, просимо бронювати квитки завчасно.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber