Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Піаніст Дмитро Онищенко в Киеве

Піаніст Дмитро Онищенко

Киев, 26 марта 2018 г, 19:00
UKRArtist UKRArtist
Київ, Срібнокільська, 1, оф. 377
Киев
+380445905555
70 - 300 грн.
До события осталось:
2018
2
26
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Міжнародна серія концертів «Master Piano», в якій беруть участь з кращі піаністи України та Світу. 26 березня у Київському Будинку Актора виступить один з найобдарованіших молодих піаністів світу – Дмитро ОНИЩЕНКО Музикант - лауреат понад 10-ти престижних міжнародних конкурсів. Серед них: знаменитий конкурс імені П.І. Чайковського в Москві, а також перемоги на Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам'яті В. Горовиця в та Міжнародному конкурсі ім. М. В. Лисенка в Києві, Міжнародного конкурсу піаністів в Австралії. Дмитро Онищенко - лауреат загальнонаціональної програми «Людина року - 2001» в Україні. Напружений графік концертів Д. Онищенка розписаний на кілька років вперед. Він виступає з концертами в Латвії, Польщі, Німеччини, Франції, Великобританії, Нідерландах, Португалії, Італії, Швейцарії, Туреччини, Йорданії, США, Китаї, Японії та Австралії. Для єдиного в цьому сезоні сольного концерту у Києві талановитий музикант приготував вражаючу програму з творів знаменитих композиторів в історії музики: Баха та Шуберта Родзинкою концерту стане виконання Прелюдій і Фуг Й. С. Баха в рамках проекту «БАХ - 333» та низки блискучих етюдів головного романтика 19 ст. феєричного Фредеріка Шопена!

Заказать и купить билеты на Піаніст Дмитро Онищенко можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Піаніст Дмитро Онищенко в Киеве состоится 26 марта 2018 г, 19:00, UKRArtist.

Міжнародна серія концертів «Master Piano», в якій беруть участь з кращі піаністи України та Світу.

26 березня у Київському Будинку Актора виступить один з найобдарованіших молодих піаністів світу – Дмитро ОНИЩЕНКО

Музикант - лауреат понад 10-ти престижних міжнародних конкурсів. Серед них: знаменитий конкурс імені П.І. Чайковського в Москві, а також перемоги на Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам'яті В. Горовиця в та Міжнародному конкурсі ім. М. В. Лисенка в Києві, Міжнародного конкурсу піаністів в Австралії.

Дмитро Онищенко - лауреат загальнонаціональної програми «Людина року - 2001» в Україні.

Напружений графік концертів Д. Онищенка розписаний на кілька років вперед. Він виступає з концертами в Латвії, Польщі, Німеччини, Франції, Великобританії, Нідерландах, Португалії, Італії, Швейцарії, Туреччини, Йорданії, США, Китаї, Японії та Австралії.

Для єдиного в цьому сезоні сольного концерту у Києві талановитий музикант приготував вражаючу програму з творів знаменитих композиторів в історії музики: Баха та Шуберта

Родзинкою концерту стане виконання Прелюдій і Фуг Й. С. Баха в рамках проекту «БАХ - 333» та низки блискучих етюдів головного романтика 19 ст. феєричного Фредеріка Шопена!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber