Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Петрик і Вовк в Киеве

Петрик і Вовк

Киев, 22 января 2012 г, 12:00
Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества
ул. Межигорская, 2
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
  ПЕТРИК І ВОВК Балет на одну дію на музику С.Прокоф’єваЛібрето В.Ковтуна Постановний складДиригент-постановник – нар. aрт. України Олексій БакланБалетмейстер-постановник – нар. aрт. CРСР, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка Валерій КовтунХудожник-постановник – засл. художник Росії В’ячеслав ОкунєвБалетмейстери-репетитори – нар. aрт. України Тетяна Боровик, Віталій Волошин, Оксана ХамровськаДиригенти – Анатолій Бойченко, Євген ВоронкоРежисер, який веде виставу – Віктор СоболєвУ 1936 році на замовлення керівника і режисера Московського Центрального дитячого театру Наталії Сац композитор Сергій Прокоф'єв написав симфонічну казку «ПЕТРИК І ВОВК».Казку про безстрашного піонера Петрика композитор створив всього за чотири дні.Метою цього твору було ознайомлення маленьких слухачів з інструментами симфонічного оркестру.Слово читця (текст також належав композитору) чергувалося із музикою, яка образно, з властивим Прокоф'єву гумором, змальовувала ситуації та характери.Кожен пер­сонаж був представлений тембром того чи іншого інструмента: Петрика зображувала група струнних, Дідуся — фагот, Пташку — флейта, Кішку — кларнет, Вовка — валторни, постріли мисливців — литаври й барабан. Казка сподобалася і дітям, і дорослим.Найвідоміші диригенти включали твір до свого репертуару.Услід за першою виконавицею Наталією Сац казку розповідали слухачам Жерар Філіп, Віра Марецька, Елеонора Рузвельт… Яскрава театральність та виражена танцювальність цієї музики заці­кавили й хореографів.Балет «ПЕТРИК І ВОВК», починаючи від першої постановки у США в 1940 році, ставився на сценах театрів Великобританії, Бельгії, Німеччини, Італії... Казку Прокоф'єва симфонічний оркестр Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва виконує вже понад майже три десятиліття.Вона була одним із перших творів у його репертуарі. А у 1999 році балетмейстер Валерій Ковтун на сцені нашого театру здійснив першу в Україні постановку балету «ПЕТРИК І ВОВК».І якщо ця симфонічна казка знайомить дітей із музич­ними інструментами, мета нашої вистави – ще й знайомство із мистецтвом класично­го танцю.Саме його мова розповідає про сміливого хлопчака, який за допомогою Пташки зумів перехитрувати і провчити Вовка.Мова балету замінює і голос читця.А вся ця історія - веселе лицедійство, вигадане фантазією Композитора, який миттєво перетворюється на Дідуся і викликає на сцену артистів, котрі стають дійовими особами казки. Балет був показаний на гастролях у Німеччині та Великобританії.«Петрик і Вовк» зазвичай виконуться в одній виставі з одноактним балетом «Карнавал тварин», також адресованим маленьким глядачам.Прем’єра відбулася 22 червня 1999Тривалість балету - 40 хв.

Заказать и купить билеты на Петрик і Вовк можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Петрик і Вовк в Киеве состоится 22 января 2012 г, 12:00, Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества.

 
ПЕТРИК І ВОВК

Балет на одну дію на музику С.Прокоф’єва
Лібрето В.Ковтуна

Постановний склад

Диригент-постановник – нар. aрт. України Олексій Баклан
Балетмейстер-постановник – нар. aрт. CРСР, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка Валерій Ковтун
Художник-постановник – засл. художник Росії В’ячеслав Окунєв
Балетмейстери-репетитори – нар. aрт. України Тетяна Боровик, Віталій Волошин, Оксана Хамровська
Диригенти – Анатолій Бойченко, Євген Воронко
Режисер, який веде виставу – Віктор Соболєв

У 1936 році на замовлення керівника і режисера Московського Центрального дитячого театру Наталії Сац композитор Сергій Прокоф'єв написав симфонічну казку «ПЕТРИК І ВОВК».

Казку про безстрашного піонера Петрика композитор створив всього за чотири дні.

Метою цього твору було ознайомлення маленьких слухачів з інструментами симфонічного оркестру.

Слово читця (текст також належав композитору) чергувалося із музикою, яка образно, з властивим Прокоф'єву гумором, змальовувала ситуації та характери.

Кожен пер­сонаж був представлений тембром того чи іншого інструмента: Петрика зображувала група струнних, Дідуся — фагот, Пташку — флейта, Кішку — кларнет, Вовка — валторни, постріли мисливців — литаври й барабан. Казка сподобалася і дітям, і дорослим.

Найвідоміші диригенти включали твір до свого репертуару.

Услід за першою виконавицею Наталією Сац казку розповідали слухачам Жерар Філіп, Віра Марецька, Елеонора Рузвельт…

Яскрава театральність та виражена танцювальність цієї музики заці­кавили й хореографів.

Балет «ПЕТРИК І ВОВК», починаючи від першої постановки у США в 1940 році, ставився на сценах театрів Великобританії, Бельгії, Німеччини, Італії...

Казку Прокоф'єва симфонічний оркестр Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва виконує вже понад майже три десятиліття.

Вона була одним із перших творів у його репертуарі.

А у 1999 році балетмейстер Валерій Ковтун на сцені нашого театру здійснив першу в Україні постановку балету «ПЕТРИК І ВОВК».

І якщо ця симфонічна казка знайомить дітей із музич­ними інструментами, мета нашої вистави – ще й знайомство із мистецтвом класично­го танцю.

Саме його мова розповідає про сміливого хлопчака, який за допомогою Пташки зумів перехитрувати і провчити Вовка.

Мова балету замінює і голос читця.

А вся ця історія - веселе лицедійство, вигадане фантазією Композитора, який миттєво перетворюється на Дідуся і викликає на сцену артистів, котрі стають дійовими особами казки.

Балет був показаний на гастролях у Німеччині та Великобританії.

«Петрик і Вовк» зазвичай виконуться в одній виставі з одноактним балетом «Карнавал тварин», також адресованим маленьким глядачам.

Прем’єра відбулася 22 червня 1999

Тривалість балету - 40 хв.
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber