Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Перший музичний фестиваль  «Різдвяна Зірка» в Киеве

Перший музичний фестиваль «Різдвяна Зірка»

Киев, 06 января 2017 г, 18:30
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Вперше! На головній сцені України, у великому залі Національного палацу мистецтв «Україна» відбудеться грандіозне музичне святкування Дня народження Ісуса Христа! Свято Різдва Христового відбуватиметься у формі Національного музичного фестивалю «Різдвяна Зірка» – з піснями і танцями, в атмосфері радості, миру та подяки! В гості на День народження нашого Спасителя на фестивальну сцену в цей раз ми чекаємо супер-благословенну блискучу команду артистів і Левитів –прихильників і шанувальників Христа: Катерина Бужинська. Марина Одольська, Віталій Кириченко, Валерій Короп, В'ячеслав Рибіков, Оксамита, RULADA,Кристина Загаріна, дует BORN TWICE, Владислав Бондарков, Галина Волченко, Єва Фландер, Людмила Петрусенко, Тетяна Цвір, музичні гурти «Воанергес», «Прічастіє», «Курочкін&К», «GloRioUs»! Співочі ведучі: Марина Одольська та Сергій Манек!

Заказать и купить билеты на Перший музичний фестиваль «Різдвяна Зірка» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Перший музичний фестиваль «Різдвяна Зірка» в Киеве состоится 06 января 2017 г, 18:30, Национальный дворец искусств Украина .

Вперше! На головній сцені України, у великому залі Національного палацу мистецтв «Україна» відбудеться грандіозне музичне святкування Дня народження Ісуса Христа! Свято Різдва Христового відбуватиметься у формі Національного музичного фестивалю «Різдвяна Зірка» – з піснями і танцями, в атмосфері радості, миру та подяки!

В гості на День народження нашого Спасителя на фестивальну сцену в цей раз ми чекаємо супер-благословенну блискучу команду артистів і Левитів –
прихильників і шанувальників Христа: Катерина Бужинська. Марина Одольська, Віталій Кириченко, Валерій Короп, В'ячеслав Рибіков, Оксамита, RULADA,
Кристина Загаріна, дует BORN TWICE, Владислав Бондарков, Галина Волченко, Єва Фландер, Людмила Петрусенко, Тетяна Цвір, музичні гурти «Воанергес», «Прічастіє», «Курочкін&К», «GloRioUs»!

Співочі ведучі: Марина Одольська та Сергій Манек!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber