Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Оскар в Киеве

Оскар

Киев, 22 апреля 2017 г, 19:00
Театр кукол на левом берегу Днепра Театр кукол на левом берегу Днепра
ул. Миропольская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
ОСКАР Автор – Ерік-Емманюель Шмітт, переклад Олени Борисюк Інсценізація Михайла Урицького Жанр – філософська притча «Життя ‒ таки дивний подарунок. Спершу ми перебільшуємо: вважаємо, що подароване нам життя вічне. Згодом ми ним легковажимо: нам здається, що воно пусте, надто коротке, ми майже готові позбутися його. Нарешті ми усвідомлюємо, що це не дарунок, а лише позика. Тоді ми намагаємося заслужити його» (Е.-Е. Шмітт). Історія, що торкається серця. Історія, яка не залишає байдужим. Історія, яка робить кожного з нас сильнішим. Мільйонні тиражі книги різними мовами світу, десятки театральних постановок з уславленими акторами, і навіть французько-бельгійсько-канадська екранізація твору. 14 листів невиліковно хворої дитини до Бога – щирих, чесних, зворушливих. 110 років за 12 днів життя – насичених, повноцінних, сповнених любові. Вистава, яку має побачити кожна людина. Вистава, яка переверне вашу душу. Гра двох акторів, яка змусить вас плакати і сміятися. Емоції, які ви не зможете приховати. Меседж автора, який змінить ваш світогляд та ставлення до життя… Вистава є переможцем театральної премії «Київська пектораль» у номінаціях «Краща драматична вистава» та «Краща режисерська робота». Режисер-постановник – Михайло Урицький Художник – Ольга Філончук У виставі звучать пісні Земфіри. Прем'єра – 21 листопада 2015 року. Вік: дорослі 12 плюс Мова: українська Тривалість: 80 хвилин


Заказать и купить билеты на Оскар можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Оскар в Киеве состоится 22 апреля 2017 г, 19:00, Театр кукол на левом берегу Днепра.

ОСКАР

Автор – Ерік-Емманюель Шмітт, переклад Олени Борисюк

Інсценізація Михайла Урицького

Жанр – філософська притча

«Життя ‒ таки дивний подарунок. Спершу ми перебільшуємо: вважаємо, що подароване нам життя вічне. Згодом ми ним легковажимо: нам здається, що воно пусте, надто коротке, ми майже готові позбутися його. Нарешті ми усвідомлюємо, що це не дарунок, а лише позика. Тоді ми намагаємося заслужити його» (Е.-Е. Шмітт).

Історія, що торкається серця. Історія, яка не залишає байдужим. Історія, яка робить кожного з нас сильнішим. Мільйонні тиражі книги різними мовами світу, десятки театральних постановок з уславленими акторами, і навіть французько-бельгійсько-канадська екранізація твору.

14 листів невиліковно хворої дитини до Бога – щирих, чесних, зворушливих. 110 років за 12 днів життя – насичених, повноцінних, сповнених любові. Вистава, яку має побачити кожна людина. Вистава, яка переверне вашу душу. Гра двох акторів, яка змусить вас плакати і сміятися. Емоції, які ви не зможете приховати. Меседж автора, який змінить ваш світогляд та ставлення до життя…

Вистава є переможцем театральної премії «Київська пектораль» у номінаціях «Краща драматична вистава» та «Краща режисерська робота».

Режисер-постановник – Михайло Урицький

Художник – Ольга Філончук

У виставі звучать пісні Земфіри.

Прем'єра – 21 листопада 2015 року.

Вік: дорослі 12 плюс

Мова: українська

Тривалість: 80 хвилин

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber