Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль О два (Дикий театр) в Киеве

О два (Дикий театр)

Киев, 14 февраля 2018 г, 20:00
Сцена 6 Сцена 6
ул. Васильковская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Нова вистава Дикого театру про любов і нелюбов за п’єсою Івана Вирипаєва «Кисень» Був звичайний день. По звичайному місту гуляв звичайний Саньок. Правда, нічого особливого. І ось Саньок повертає голову і бачить – ЇЇ. І все його життя змінюється назавжди, і весь світ його змінюється, і все що може завадити цьому – має померти. Навіть дружина Санька. Коли у місті мало кисню – люди задихаються, і їдуть у ліс. Коли у людях мало кисню, люди перестають відчувати, і йдуть геть. А коли ти зустрічаєш людину, переповнену киснем – ти готовий на все, бо жити більше не можеш ані секунди. О ДВА - це нова вистава Дикого театру у постановці Влади Бєлозоренко за п’єсою відомого сучасного автора Івана Вирипаєва («Ейфорія», «Танець Делі»). О ДВА – це питання: соціальні, політичні, духовні, релігійні, особисті…багато питань до кожного з нас, зрозумілі, прості питання. А ще О ДВА - це дуже глибоко і красиво! Комада: автор: Іван Вирипаєвпереклад: Тамара Труноварежисер: Влада Бєлозоренкохудожник: Юлієя Зауличнахореограф: Катерина Лук'яненкомузичне оформлення: Олеся Стефаникдизайн: Олена Нікулінаасистент режисера: Марина Ковальчуктехнічний директор: Руслан Березовийпродюсер: Ярослава Кравченкоакторський склад: Бахмут Анна, Гладкий Вова, Іонова Маруся, Клименко Анна, Кравчук Вова, Литвинов Антон, Попов Сергій, Титаренко Олексій, Чернявська Каріна

Заказать и купить билеты на О два (Дикий театр) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль О два (Дикий театр) в Киеве состоится 14 февраля 2018 г, 20:00, Сцена 6.

Нова вистава Дикого театру про любов і нелюбов за п’єсою Івана Вирипаєва «Кисень»

Був звичайний день. По звичайному місту гуляв звичайний Саньок. Правда, нічого особливого. І ось Саньок повертає голову і бачить – ЇЇ.

І все його життя змінюється назавжди, і весь світ його змінюється, і все що може завадити цьому – має померти. Навіть дружина Санька.

Коли у місті мало кисню – люди задихаються, і їдуть у ліс.

Коли у людях мало кисню, люди перестають відчувати, і йдуть геть.

А коли ти зустрічаєш людину, переповнену киснем – ти готовий на все, бо жити більше не можеш ані секунди.

О ДВА - це нова вистава Дикого театру у постановці Влади Бєлозоренко за п’єсою відомого сучасного автора Івана Вирипаєва («Ейфорія», «Танець Делі»).

О ДВА – це питання: соціальні, політичні, духовні, релігійні, особисті…багато питань до кожного з нас, зрозумілі, прості питання.

А ще О ДВА - це дуже глибоко і красиво!

Комада:

автор: Іван Вирипаєв
переклад: Тамара Трунова
режисер: Влада Бєлозоренко
художник: Юлієя Заулична
хореограф: Катерина Лук'яненко
музичне оформлення: Олеся Стефаник
дизайн: Олена Нікуліна
асистент режисера: Марина Ковальчук
технічний директор: Руслан Березовий
продюсер: Ярослава Кравченко
акторський склад: Бахмут Анна, Гладкий Вова, Іонова Маруся, Клименко Анна, Кравчук Вова, Литвинов Антон, Попов Сергій, Титаренко Олексій, Чернявська Каріна

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber