Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Нумер 482 в Киеве - 1

Нумер 482

Киев, 09 декабря 2017 г, 19:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Одна з найуспішніших груп нової хвилі української рок-музики двохтисячних, зірки шоу «Х-Фактор» та автори хіта «Добрий ранок, Україно» - група «Нумер 482» в Києві! Довгоочікуваний концерт відбудеться 9 грудня о 19:00 в клубі Caribbean. Група родом з Одеси з'явилася в 1998 році, але на початку двохтисячних хлопці переїжджають до Києва і вриваються в український шоу-бізнес. За час свого існування група ставала учасникам багатьох фестивалів, випустила 2 альбоми, 10 кліпів і навіть двічі потрапили в «Книгу Рекордів України». Зараз музиканти працюють над новим альбомом, перші сингли "Добрий ранок, Україно" і "Важлива" вже звучать в ефірі багатьох українських радіостанцій. Після тривалої творчої перерви Нумер 482 повертаються на сцену і екрани телеканалів. Завдяки пісні, що стала народним хітом - "Добрий ранок, Україно" хлопці потрапили в ефір шоу «Х-Фактор», в якому у музикантів є всі шанси пройти у фінал конкурсу. А у вас - потрапити на їх концерт! Не пропустіть можливість почути не тільки улюблені хіти, а й нові пісні групи «Нумер 482». Драйв, буря емоцій і активне спілкування зі слухачами - все це невід'ємна частина виступу групи «Нумер 482», яких називають українськими RHCP. Київський концерт не стане винятком і залишить неймовірні враження в серці кожного глядача!

Заказать и купить билеты на Нумер 482 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Нумер 482 в Киеве состоится 09 декабря 2017 г, 19:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

Одна з найуспішніших груп нової хвилі української рок-музики двохтисячних, зірки шоу «Х-Фактор» та автори хіта «Добрий ранок, Україно» - група «Нумер 482» в Києві! Довгоочікуваний концерт відбудеться 9 грудня о 19:00 в клубі Caribbean. Група родом з Одеси з'явилася в 1998 році, але на початку двохтисячних хлопці переїжджають до Києва і вриваються в український шоу-бізнес. За час свого існування група ставала учасникам багатьох фестивалів, випустила 2 альбоми, 10 кліпів і навіть двічі потрапили в «Книгу Рекордів України». Зараз музиканти працюють над новим альбомом, перші сингли "Добрий ранок, Україно" і "Важлива" вже звучать в ефірі багатьох українських радіостанцій.

Після тривалої творчої перерви Нумер 482 повертаються на сцену і екрани телеканалів. Завдяки пісні, що стала народним хітом - "Добрий ранок, Україно" хлопці потрапили в ефір шоу «Х-Фактор», в якому у музикантів є всі шанси пройти у фінал конкурсу. А у вас - потрапити на їх концерт!

Не пропустіть можливість почути не тільки улюблені хіти, а й нові пісні групи «Нумер 482». Драйв, буря емоцій і активне спілкування зі слухачами - все це невід'ємна частина виступу групи «Нумер 482», яких називають українськими RHCP.

Київський концерт не стане винятком і залишить неймовірні враження в серці кожного глядача!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber