Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
клубы NRavitsa Planet в Киеве - 1

NRavitsa Planet

Киев, 04 октября 2017 г, 21:00
Docker Pub / Докер-Паб Docker Pub / Докер-Паб
ул. Богатырская, 25
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Концерт відбудеться українського гурту NRavitsa Planet з ексклюзивною програмою, присвяченою 3-річчу команди. За три роки активної діяльності гурт презентував 8 кліпів і записав два альбоми. Дебютну платівку "Все это знают" видала компанія Lavina Music в 2014 році, а кліп на пісню "Лопес" потрапив у ротацію телеканалу М2. А вже у 2016-ому група випустила другий альбом "Сектор приз", до якого увійшли саундтреки шоу "Мамахохотала". У кінці кожного випуску другого сезону шоу, група NRavitsa Planet презентувала нову пісню. У 2016 році відбулася прем'єра кліпу "В шоці", а на виступі на телешоу "Х-фактор" група отримала всі "так" від журі. У 2017-му пісня NRavitsa Planet "Небо" (разом з групою Бумбокс і Monatik) потрапила до саундтреку повнометражного кіно "Інфоголік", а музиканти знялися в епізоді фільму. Зараз група працює над новим альбомом, і на концерті в Docker Pub очікуються ексклюзивні прем'єри нових треків. У програму потраплять пісні, рідко виконувані на концертах, а також вже улюблені хіти "Лопес", "Пропекти", "Селфі", "Небо" і ін.

Заказать и купить билеты на NRavitsa Planet можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Клубы NRavitsa Planet в Киеве состоится 04 октября 2017 г, 21:00, Docker Pub / Докер-Паб.

Концерт відбудеться українського гурту NRavitsa Planet з ексклюзивною програмою, присвяченою 3-річчу команди.

За три роки активної діяльності гурт презентував 8 кліпів і записав два альбоми. Дебютну платівку "Все это знают" видала компанія Lavina Music в 2014 році, а кліп на пісню "Лопес" потрапив у ротацію телеканалу М2. А вже у 2016-ому група випустила другий альбом "Сектор приз", до якого увійшли саундтреки шоу "Мамахохотала". У кінці кожного випуску другого сезону шоу, група NRavitsa Planet презентувала нову пісню.

У 2016 році відбулася прем'єра кліпу "В шоці", а на виступі на телешоу "Х-фактор" група отримала всі "так" від журі.

У 2017-му пісня NRavitsa Planet "Небо" (разом з групою Бумбокс і Monatik) потрапила до саундтреку повнометражного кіно "Інфоголік", а музиканти знялися в епізоді фільму. Зараз група працює над новим альбомом, і на концерті в Docker Pub очікуються ексклюзивні прем'єри нових треків. У програму потраплять пісні, рідко виконувані на концертах, а також вже улюблені хіти "Лопес", "Пропекти", "Селфі", "Небо" і ін.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber