Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
 Новорічна квест-місія «Космічний рейд» в Киеве

Новорічна квест-місія «Космічний рейд»

Киев, 05 января 2018 г, 17:30
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Святкова ялинка, сяючі гірлянди, мандарини та Дід Мороз? Саме так ми уявляємо Новий рік! Але не цього разу... Як щодо пінного дерева, вогняно-рослинних феєрверків, таємних послань від космічних оленів та гарячих льодяних бурульок? Разом з нашими спецагентами ми здійснимо подорож вглиб таємничого Всесвіту щоб за мільйони світлових років зустрітись з міжгалактичними традиціями новорічних святкувань. Під час космічно-новорічного рейду ми: створимо червоний сніг погріємось біля зеленого полум'я познайомимось з дивовижними мешканцями галактики Сомбреро з'ясуємо яке відношення має спляча красуня та соняшник до космосу виготовимо галактичні ялинкові прикраси отримаємо велику порцію гарного настрою та нових вражень! науковий подарунок від спецагентів Teleport360! Морозно-сніжинкова королева чарівним пензликом додасть святковому образу ще більше чарівності. Приходьте за 30 хвилин до початку квесту, щоб скористатись послугами аквагримера, що безкоштовно буде працювати для учасників новорічних квест-місій. Вік: від 6 до 13 років Тривалість: 1,5 години

Заказать и купить билеты на Новорічна квест-місія «Космічний рейд» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Новорічна квест-місія «Космічний рейд» в Киеве состоится 05 января 2018 г, 17:30, ВДНГ.

Святкова ялинка, сяючі гірлянди, мандарини та Дід Мороз? Саме так ми уявляємо Новий рік! Але не цього разу... Як щодо пінного дерева, вогняно-рослинних феєрверків, таємних послань від космічних оленів та гарячих льодяних бурульок? Разом з нашими спецагентами ми здійснимо подорож вглиб таємничого Всесвіту щоб за мільйони світлових років зустрітись з міжгалактичними традиціями новорічних святкувань.

Під час космічно-новорічного рейду ми:

створимо червоний сніг

погріємось біля зеленого полум'я

познайомимось з дивовижними мешканцями галактики Сомбреро

з'ясуємо яке відношення має спляча красуня та соняшник до космосу

виготовимо галактичні ялинкові прикраси

отримаємо велику порцію гарного настрою та нових вражень!

науковий подарунок від спецагентів Teleport360!

Морозно-сніжинкова королева чарівним пензликом додасть святковому образу ще більше чарівності.

Приходьте за 30 хвилин до початку квесту, щоб скористатись послугами аквагримера, що безкоштовно буде працювати для учасників новорічних квест-місій.

Вік: від 6 до 13 років

Тривалість: 1,5 години

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber