Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
 Таємна квест-місія «Генетичний код Нового року» в Киеве

Таємна квест-місія «Генетичний код Нового року»

Киев, 27 января 2018 г, 11:30
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Головні атрибути зимових свят під загрозою знищення і саме від сміливих та кмітливих майбутніх спецагентів залежить їх порятунок. Хто готовий взяти на себе таку відповідальність та повернути свято? Хочете дізнатись де вчені зберігають справжній холод? А власноруч виділити "серце" смачного новорічного символа? Чи може мріяли запалити ялинкову гірлянду сидячи на велосипеді? Все це стане можливо разом з нами! На учасників чекають: перевірка на кмітливість та винахідливість протистояння зимовій хурделиці лабораторно-мандаринові дослідження знайомство з мешканцями незвичайної шафи пошук відповіді у акваріумі з кришталевими кульками вибуховий фінал та рятувальні зігріваючі танці науковий подарунок від спецагентів Teleport360! Морозно-сніжинкова королева чарівним пензликом додасть святковому образу ще більше чарівності. Приходьте за 30 хвилин до початку квесту, щоб скористатись послугами аквагримера, що безкоштовно буде працювати для учасників новорічних квест-місій. Вік: від 6 до 13 років Тривалість: 1,5 години

Заказать и купить билеты на Таємна квест-місія «Генетичний код Нового року» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Таємна квест-місія «Генетичний код Нового року» в Киеве состоится 27 января 2018 г, 11:30, ВДНГ.

Головні атрибути зимових свят під загрозою знищення і саме від сміливих та кмітливих майбутніх спецагентів залежить їх порятунок. Хто готовий взяти на себе таку відповідальність та повернути свято? Хочете дізнатись де вчені зберігають справжній холод? А власноруч виділити "серце" смачного новорічного символа? Чи може мріяли запалити ялинкову гірлянду сидячи на велосипеді? Все це стане можливо разом з нами!

На учасників чекають:

перевірка на кмітливість та винахідливість

протистояння зимовій хурделиці

лабораторно-мандаринові дослідження

знайомство з мешканцями незвичайної шафи

пошук відповіді у акваріумі з кришталевими кульками

вибуховий фінал та рятувальні зігріваючі танці

науковий подарунок від спецагентів Teleport360!

Морозно-сніжинкова королева чарівним пензликом додасть святковому образу ще більше чарівності.

Приходьте за 30 хвилин до початку квесту, щоб скористатись послугами аквагримера, що безкоштовно буде працювати для учасників новорічних квест-місій.

Вік: від 6 до 13 років

Тривалість: 1,5 години

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber