Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Новогодняя феерия «В поисках Рождественской звезды» в Киеве

Новогодняя феерия «В поисках Рождественской звезды»

Киев, 05 января 2018 г, 10:30
Киевский дворец детей и юношества Киевский дворец детей и юношества
ул. Январского Восстания 13
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
У пошуках Різдвяної зірки У «Корпорації новорічних чарівників» триває активна підготовка до новорічних свят. Серед різноманітних дитячих побажань увагу чародіїв привернув лист дівчинки, яка просила повернути на небо зниклу Різдвяну зірку. Відважний Чарівник вирушив у далеку подорож до Крижаної планети, щоб подолати викрадачів – Морок і Вічну мерзлоту, які сховали і заморозили символ Різдва. За допомогою глядачів, які беруть участь у дійстві, герої досягають мети. Тепло дитячих сердець і магія дружби руйнують злі чари та повертають зірку на небо. До початку вистави у Палаці працюють інтерактивні ігрові майданчики, веселі атракціони та розваги. Вистава для глядачів віком від 4 до 12 років. Артисти – вихованці художніх колективів Палацу. Чекаємо на вас у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. Івана Мазепи, 13. Звертаємо вашу увагу на те, що: глядацький зал є у вигляді амфітеатру. Дітям до 3 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця), для старших дітей потрібно купувати повний квиток. Глядачі з дітьми до 2 років на вистави не допускаються відповідно до Закону України «Про театри і театральну справу» (розділ ІІ ст. 12 — про обмеження віку відвідування вистав).


Заказать и купить билеты на Новогодняя феерия «В поисках Рождественской звезды» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Новогодняя феерия «В поисках Рождественской звезды» в Киеве состоится 05 января 2018 г, 10:30, Киевский дворец детей и юношества.

У пошуках Різдвяної зірки

У «Корпорації новорічних чарівників» триває активна підготовка до новорічних свят. Серед різноманітних дитячих побажань увагу чародіїв привернув лист дівчинки, яка просила повернути на небо зниклу Різдвяну зірку. Відважний Чарівник вирушив у далеку подорож до Крижаної планети, щоб подолати викрадачів – Морок і Вічну мерзлоту, які сховали і заморозили символ Різдва. За допомогою глядачів, які беруть участь у дійстві, герої досягають мети. Тепло дитячих сердець і магія дружби руйнують злі чари та повертають зірку на небо.

До початку вистави у Палаці працюють інтерактивні ігрові майданчики, веселі атракціони та розваги.

Вистава для глядачів віком від 4 до 12 років.

Артисти – вихованці художніх колективів Палацу.

Чекаємо на вас у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. Івана Мазепи, 13.

Звертаємо вашу увагу на те, що:

глядацький зал є у вигляді амфітеатру. Дітям до 3 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця), для старших дітей потрібно купувати повний квиток.

Глядачі з дітьми до 2 років на вистави не допускаються відповідно до Закону України «Про театри і театральну справу» (розділ ІІ ст. 12 — про обмеження віку відвідування вистав).

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber