Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Ніч перед Різдвом (КМАТОБ) в Киеве

Ніч перед Різдвом (КМАТОБ)

Киев, 22 февраля 2012 г, 19:00
Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества
ул. Межигорская, 2
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
   М.Римський-Корсаков НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ Опера на 2 дії бувальщина-колядка Лібрето М.Римського-Корсакова за однойменною повістю М.Гоголя Музична редакція Л.Моспан-Шульги та О.Баклана Сюжет цієї повісті із знаменитих «Вечорів на хуторі поблизу Диканьки» М.Гоголя надихав композиторів у різні часи. У ХІX столітті були написані опери «Черевички» («Коваль Вакула») П.Чайковського та «Різдвяна ніч» М.Лисенка, у ХХ - два балети «Ніч перед Різдвом» - російського композитора Б.Асаф’єва та українця Є.Станковича. А вже у нинішньому столітті естрадний телемюзикл створив К.Меладзе. Опера Римського-Корсакова була написана композитором у 1895 році і тоді ж поставлена у Санкт-Петербурзі в на сцені Маріїнського театру. Художній керівник театру Олексій Баклан та головний режисер Лариса Моспан-Шульга розповідають: «Цю оперу ми обрали для постановки тому, що вона чудово передає аромат українського фольклору через колядки, різдвяні гуляння та звичаї нашого народу. Наша вистава спирається на основну ідею твору Гоголя. Темні сили зла, які штовхають людину на недостойні вчинки, є нічим іншим, як уособленням людських вад. І лише Благодатна сила любові здатна здолати їх. Ця ідея – вічна». Музично-сценічна редакція опери, здійснена театром, зробила виставу дуже ігровою, динамічною. Вона приваблює різноплановими персонажами, калейдоскопічною зміною настроїв та подій. Прем’єра вистави у Київському муніципальному театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбулася 27 лютого 2009  Опера виконується мовою оригіналу Тривалість вистави - 2 год.

Заказать и купить билеты на Ніч перед Різдвом (КМАТОБ) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Ніч перед Різдвом (КМАТОБ) в Киеве состоится 22 февраля 2012 г, 19:00, Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества.


 
 М.Римський-Корсаков

НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ

Опера на 2 дії

бувальщина-колядка

Лібрето М.Римського-Корсакова

за однойменною повістю М.Гоголя

Музична редакція Л.Моспан-Шульги та О.Баклана Сюжет цієї повісті із знаменитих «Вечорів на хуторі поблизу Диканьки» М.Гоголя надихав композиторів у різні часи.

У ХІX столітті були написані опери «Черевички» («Коваль Вакула») П.Чайковського та «Різдвяна ніч» М.Лисенка, у ХХ - два балети «Ніч перед Різдвом» - російського композитора Б.Асаф’єва та українця Є.Станковича.

А вже у нинішньому столітті естрадний телемюзикл створив К.Меладзе.

Опера Римського-Корсакова була написана композитором у 1895 році і тоді ж поставлена у Санкт-Петербурзі в на сцені Маріїнського театру.

Художній керівник театру Олексій Баклан та головний режисер Лариса Моспан-Шульга розповідають: «Цю оперу ми обрали для постановки тому, що вона чудово передає аромат українського фольклору через колядки, різдвяні гуляння та звичаї нашого народу.

Наша вистава спирається на основну ідею твору Гоголя.

Темні сили зла, які штовхають людину на недостойні вчинки, є нічим іншим, як уособленням людських вад.

І лише Благодатна сила любові здатна здолати їх.

Ця ідея – вічна».

Музично-сценічна редакція опери, здійснена театром, зробила виставу дуже ігровою, динамічною.

Вона приваблює різноплановими персонажами, калейдоскопічною зміною настроїв та подій.

Прем’єра вистави у Київському муніципальному театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбулася 27 лютого 2009 

Опера виконується мовою оригіналу

Тривалість вистави - 2 год.
Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber