Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Немые ночи в Киеве

Немые ночи

Киев, 11 мая 2017 г, 18:00
Центр А. Довженко Центр А. Довженко
ул. Васильковская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Німі ночі. Нова історія Найбільший у Східній Європі фестиваль німого кіно і сучасної музики «Німі ночі» пристає до нового берега. Сім разів поспіль «Німі ночі» проходили в Одесі на причалі Одеського морвокзалу. У 2017 році фестиваль відбудеться там, де знаходиться найповніша в Україні збірка німого кіно, – у Києві, в Довженко-Центрі, котрий зберігає державний кіноархів художніх фільмів. Подія, що відбудеться 11–12 травня, має стати точкою відліку нової історії єдиного в Україні фестивалю німого кіно та сучасної музики. Вперше «Німі ночі» пройшли в Одесі в 2010 році. Довженко-Центр приєднався у 2013 році і відтоді був постійним партнером та співорганізатором фестивалю. Саме тут вдихнули нове життя у незаслужено забуті або заборонені фільми українських творців початку 20 століття – перлини німого кіно були відреставровані, досліджені і після перерви у майже 100 років показані публіці під музику, написану і виконану сучасними музикантами. У 2017, із заснуванням Музею кіно та перетворенням на сучасний кіноархів було вирішено перенести фестиваль «Німі ночі» до Національного центру Олександра Довженка у Києві. Нинішній Довженко-Центр заново переосмислює і освоює простір, що дістався йому в спадок від однієї з найпотужніших в СРСР кінокопіювальних фабрик. Переосмислення потребують і «Німі ночі», і цей пограничний стан відбито у назві «7 ½». Втім, у пошуку нових форм і сенсів незмінною лишиться відданість естетиці та чарам німої кінокласики у поєднанні з музикою нашого часу. 11–12 травня п’ять непересічних виконавців зберуться в публічному просторі Національного центру Олександра Довженка, аби подарувати голоси п’яти шедеврам німої кінокласики: 11 травняТарас Трясило (реж. Петро Чардинін, Україна, 1926) та Андрій Показ і Яків Тарунцов (Україна)Чорний хід / Hintertreppe (реж. Леопольд Йеснер, Пауль Лені, Німеччина, 1921) та гурт Julinoza (Україна)12 травняБогиня / 神女 (реж. Юнган У, Китай, 1934) та баяніст Єгор Забєлов (Білорусь)Антракт / Entr’acte (реж. Рене Клер, музика Еріка Саті, Франція, 1924) та Дмитро Радзецький, проект SUPREMUS & оркестр Armonia Ludus, диригент Міхейл Менабде (Грузiя-Австрія)Небувалий похід (реж. Михаїл Кауфман, Україна, 1931) та колектив Антона Байбакова (Україна) Спеціальною подією «Німих ночей» стане виставка актуального мистецтва. Над її створенням працює команда художників та арт-менеджерів – випускників Kyiv Academy of Media Arts (КАМА), котра виступає партнером фестивалю «Німі ночі».Заказать и купить билеты на Немые ночи можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Немые ночи в Киеве состоится 11 мая 2017 г, 18:00, Центр А. Довженко.

Німі ночі. Нова історія

Найбільший у Східній Європі фестиваль німого кіно і сучасної музики «Німі ночі» пристає до нового берега. Сім разів поспіль «Німі ночі» проходили в Одесі на причалі Одеського морвокзалу. У 2017 році фестиваль відбудеться там, де знаходиться найповніша в Україні збірка німого кіно, – у Києві, в Довженко-Центрі, котрий зберігає державний кіноархів художніх фільмів.

Подія, що відбудеться 11–12 травня, має стати точкою відліку нової історії єдиного в Україні фестивалю німого кіно та сучасної музики. Вперше «Німі ночі» пройшли в Одесі в 2010 році. Довженко-Центр приєднався у 2013 році і відтоді був постійним партнером та співорганізатором фестивалю. Саме тут вдихнули нове життя у незаслужено забуті або заборонені фільми українських творців початку 20 століття – перлини німого кіно були відреставровані, досліджені і після перерви у майже 100 років показані публіці під музику, написану і виконану сучасними музикантами.

У 2017, із заснуванням Музею кіно та перетворенням на сучасний кіноархів було вирішено перенести фестиваль «Німі ночі» до Національного центру Олександра Довженка у Києві. Нинішній Довженко-Центр заново переосмислює і освоює простір, що дістався йому в спадок від однієї з найпотужніших в СРСР кінокопіювальних фабрик. Переосмислення потребують і «Німі ночі», і цей пограничний стан відбито у назві «7 ½». Втім, у пошуку нових форм і сенсів незмінною лишиться відданість естетиці та чарам німої кінокласики у поєднанні з музикою нашого часу.

11–12 травня п’ять непересічних виконавців зберуться в публічному просторі Національного центру Олександра Довженка, аби подарувати голоси п’яти шедеврам німої кінокласики:

11 травня
Тарас Трясило (реж. Петро Чардинін, Україна, 1926) та Андрій Показ і Яків Тарунцов (Україна)
Чорний хід / Hintertreppe (реж. Леопольд Йеснер, Пауль Лені, Німеччина, 1921) та гурт Julinoza (Україна)
12 травня
Богиня / 神女 (реж. Юнган У, Китай, 1934) та баяніст Єгор Забєлов (Білорусь)
Антракт / Entr’acte (реж. Рене Клер, музика Еріка Саті, Франція, 1924) та Дмитро Радзецький, проект SUPREMUS & оркестр Armonia Ludus, диригент Міхейл Менабде (Грузiя-Австрія)
Небувалий похід (реж. Михаїл Кауфман, Україна, 1931) та колектив Антона Байбакова (Україна)

Спеціальною подією «Німих ночей» стане виставка актуального мистецтва. Над її створенням працює команда художників та арт-менеджерів – випускників Kyiv Academy of Media Arts (КАМА), котра виступає партнером фестивалю «Німі ночі».

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber