Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Назови свое имя! в Киеве

Назови свое имя!

Киев, 28 января 2018 г, 19:00
Национальная музыкальная академия Украины имени П. И. Чайковского Национальная музыкальная академия Украины имени П. И. Чайковского
ул. Архитектора Городецкого, 1-3/11
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Ця п'єса вже підкорила мільйони сердець в Європі. Французька комедія - це особливий шарм, це завжди про любов, це неймовірні, часом доведені до абсурду ситуації, а також неповторна атмосфера фільмів з Луї де Фюнесом, П'єром Рішаром і Жераром Депардьє. Останнім часом дуже мало комедій, де гумор вище пояса, а ось ця вистава саме така !!! Тонкий інтелігентний французький гумор та легке комедійне подання насправді змусять вас задуматися над багатьма актуальними і непростими темами. Друзі дитинства збираються на звану вечерю з приводу майбутнього народження малюка у одного з них. Мова заходить про ім'я для дитинки і тут батько вимовляє ТАКЕ ім'я, яке викликає загальне здивування. Здивування переростає у щось більше і тут все летить шкеркбкрть - дістаються всі скелети з шаф, зриваються всі ярлики, хоча це і друзі дитинства і один про одного знають все. Загалом: на сцені киплять пристрасті, а в залі не змовкає сміх, актори просто неперевершені, а сюжет ... ви нізащо не здогадаєтеся, чим все закінчиться. Блискучий акторський ансамбль перенесе Вас на декілька годин в Париж, в химерний світ сучасних респектабельних французів. Знайомтеся, дійові особи та виконавці: Віктор Гаро - викладач французької літератури в університеті, співробітник видавництва «Критичні віхи», генеральний секретар Товариства історії літератури; - Олег Примогенов актор «Дикого театру»; відомі кінороботи «Хрустальов, машину!», «Залізна сотня», «Поганий хороший коп», «Майор і магія», «Поводир» Елізабет Гаро-Ларше, дружина Віктора - викладач французької в ліцеї Гектора Берліоза, фінансист кіноклубу та член батьківського комітету ; - Леся Самаєва Заслужена артистка України, актриса Київського академічного театру на лівому березі Дніпра; відомі кінороботи: «Свати», «Кандидат», «Заборонене кохання», «Краща тиждень мого життя». Венсан Ларше, кращий друг Віктора, брат Елізабет. Венсан - чоловік з красивою зовнішністю і з блискучою кар'єрою; - Андрій Кронглевскій актор «Дикого театру», відомі кінороботи: «Краща тиждень мого життя», «Догори дригом», «Чемпіони з підворіття» Клод Гатіньyoль, перший тромбон філармонічного оркестру Радіо Франції. Друг дитинства Елізабет і Венсана; - Анатолій Сомик актор Київського академічного Молодого театру, відомі кінороботи: «Військовий шпиталь», «Друге життя», «Слуга Народу», «Сашка» Софі Каравате, чарівна і пікантна жінка, подруга Венсана, яка скоро народить йому дитину; - Дарина Легейда актриса національного академічного драматичного театру ім. І.Франка; відомі кінороботи: «Артистка», «Спокуса», «Співачка»/ Софі Пашкуал актриса і модель. Особа Ukrainian Fashion Week осінь-зима 2017/18. Модель журналів «ELLE» «VOGUE» Вистава йде російською мовою. Тривалість 2 години з антрактом. За мотивами п'єси «Ім'я» Матьє Делапорта і Олександра де ла Пательера Режисер-постановник: Юлія Маслак, лауреат премії «Київська Пектораль» Композитор: Віталій Фізер. Художник: Олеся Головач, головний художник Івано - Франківського театру ім. І.Франка.


Заказать и купить билеты на Назови свое имя! можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Назови свое имя! в Киеве состоится 28 января 2018 г, 19:00, Национальная музыкальная академия Украины имени П. И. Чайковского.

Ця п'єса вже підкорила мільйони сердець в Європі. Французька комедія - це особливий шарм, це завжди про любов, це неймовірні, часом доведені до абсурду ситуації, а також неповторна атмосфера фільмів з Луї де Фюнесом, П'єром Рішаром і Жераром Депардьє.

Останнім часом дуже мало комедій, де гумор вище пояса, а ось ця вистава саме така !!! Тонкий інтелігентний французький гумор та легке комедійне подання насправді змусять вас задуматися над багатьма актуальними і непростими темами.

Друзі дитинства збираються на звану вечерю з приводу майбутнього народження малюка у одного з них. Мова заходить про ім'я для дитинки і тут батько вимовляє ТАКЕ ім'я, яке викликає загальне здивування. Здивування переростає у щось більше і тут все летить шкеркбкрть - дістаються всі скелети з шаф, зриваються всі ярлики, хоча це і друзі дитинства і один про одного знають все. Загалом: на сцені киплять пристрасті, а в залі не змовкає сміх, актори просто неперевершені, а сюжет ... ви нізащо не здогадаєтеся, чим все закінчиться.

Блискучий акторський ансамбль перенесе Вас на декілька годин в Париж, в химерний світ сучасних респектабельних французів.

Знайомтеся, дійові особи та виконавці:

Віктор Гаро - викладач французької літератури в університеті, співробітник видавництва «Критичні віхи», генеральний секретар Товариства історії літератури; - Олег Примогенов актор «Дикого театру»; відомі кінороботи «Хрустальов, машину!», «Залізна сотня», «Поганий хороший коп», «Майор і магія», «Поводир»

Елізабет Гаро-Ларше, дружина Віктора - викладач французької в ліцеї Гектора Берліоза, фінансист кіноклубу та член батьківського комітету ; - Леся Самаєва Заслужена артистка України, актриса Київського академічного театру на лівому березі Дніпра; відомі кінороботи: «Свати», «Кандидат», «Заборонене кохання», «Краща тиждень мого життя».

Венсан Ларше, кращий друг Віктора, брат Елізабет. Венсан - чоловік з красивою зовнішністю і з блискучою кар'єрою; - Андрій Кронглевскій актор «Дикого театру», відомі кінороботи: «Краща тиждень мого життя», «Догори дригом», «Чемпіони з підворіття»

Клод Гатіньyoль, перший тромбон філармонічного оркестру Радіо Франції. Друг дитинства Елізабет і Венсана; - Анатолій Сомик актор Київського академічного Молодого театру, відомі кінороботи: «Військовий шпиталь», «Друге життя», «Слуга Народу», «Сашка»

Софі Каравате, чарівна і пікантна жінка, подруга Венсана, яка скоро народить йому дитину; - Дарина Легейда актриса національного академічного драматичного театру ім. І.Франка; відомі кінороботи: «Артистка», «Спокуса», «Співачка»/ Софі Пашкуал актриса і модель. Особа Ukrainian Fashion Week осінь-зима 2017/18. Модель журналів «ELLE» «VOGUE»

Вистава йде російською мовою. Тривалість 2 години з антрактом.

За мотивами п'єси «Ім'я» Матьє Делапорта і Олександра де ла Пательера

Режисер-постановник: Юлія Маслак, лауреат премії «Київська Пектораль»

Композитор: Віталій Фізер.

Художник: Олеся Головач, головний художник Івано - Франківського театру ім. І.Франка.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber