Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Наш класс в Киеве - 1

Наш класс

Киев, 27 марта 2018 г, 19:00
Сцена 6 Сцена 6
ул. Васильковская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
"Зроби або помри" продакшн, представляє об'єднання молодих, професійних акторів театру і кіно, яких об'єднала мета створити театр, як простір для осмислювання сучасних найгостріших соціальних подій, кинувших виклик нашій країні. Скандальна п'єса, "Наш клас", Слободжянка створена на реальних подіях, відбувшихся в Польщі за часів Другої Світової війни. Під час фашистської окупації поляками було пограбовано та вбито, за деякими оцінками, від декількох десятків до двохсот тисяч євреїв. Найзгуртованіший клас у школі. Що перетворило колишніх однокласників, коханців та друзів у зрадників, ґвалтівників і вбивць, війна чи їх пристрасті? Що робити тим, хто вважає цю війну чужою, емігрувати чи залишитися з Батьківщиною до кінця?


Заказать и купить билеты на Наш класс можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Наш класс в Киеве состоится 27 марта 2018 г, 19:00, Сцена 6.

"Зроби або помри" продакшн, представляє об'єднання молодих, професійних акторів театру і кіно, яких об'єднала мета створити театр, як простір для осмислювання сучасних найгостріших соціальних подій, кинувших виклик нашій країні.

Скандальна п'єса, "Наш клас", Слободжянка створена на реальних подіях, відбувшихся в Польщі за часів Другої Світової війни. Під час фашистської окупації поляками було пограбовано та вбито, за деякими оцінками, від декількох десятків до двохсот тисяч євреїв.

Найзгуртованіший клас у школі. Що перетворило колишніх однокласників, коханців та друзів у зрадників, ґвалтівників і вбивць, війна чи їх пристрасті? Що робити тим, хто вважає цю війну чужою, емігрувати чи залишитися з Батьківщиною до кінця?

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber