Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Наш класс в Киеве - 1

Наш класс

Киев, 28 января 2018 г, 19:00
Сцена 6 Сцена 6
ул. Васильковская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
У грудні саме той час коли ми всі підводимо підсумки, ото всiх всюд сипляться пости в соціальних мережах з «інсайтами 2017», але такої наочної демонстрації як можна жити ілюзіями або помстою, керованим страхом або своїми егоїстичними цілями Ви мало де зможете знайти. П'єса "Наш клас" це історія на реальних подіях, досвід життів, вибір людей в обставинах і вічне питання "ми вибираємо обставини або вони нас?". Долучись до театрального Києва, 28 січня, разом з нами


Заказать и купить билеты на Наш класс можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Наш класс в Киеве состоится 28 января 2018 г, 19:00, Сцена 6.

У грудні саме той час коли ми всі підводимо підсумки, ото всiх всюд сипляться пости в соціальних мережах з «інсайтами 2017», але такої наочної демонстрації як можна жити ілюзіями або помстою, керованим страхом або своїми егоїстичними цілями Ви мало де зможете знайти.

П'єса "Наш клас" це історія на реальних подіях, досвід життів, вибір людей в обставинах і вічне питання "ми вибираємо обставини або вони нас?".

Долучись до театрального Києва, 28 січня, разом з нами

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber