X
Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль На схід від Сонця, на захід від Місяця в Киеве - 1

На схід від Сонця, на захід від Місяця

Киев, 24 марта 2017 г, 15:00
Киевский дворец детей и юношества Киевский дворец детей и юношества
ул. Январского Восстания 13
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
НА СХІД ВІД СОНЦЯ, НА ЗАХІД ВІД МІСЯЦЯ Захоплива пригодницька вистава про королевича Інгемара, його наречену та злих тролів, які за допомогою чарів хочуть видати заміж за юнака свою потворну принцесу. Врешті-решт історія закінчиться весіллям, а нареченою стане та, чиї почуття будуть справжніми… Казка для глядачів віком від 4 до 12 років. Артисти — вихованці народних художніх колективів Палацу, володарі Гран-прі, переможці та лауреати міжнародних і всеукраїнських фестивалів та конкурсів: ·ансамбль сучасної хореографії «Фламінго»; ·дитячо-юнацький цирк «Але-ап». Зал побудовано амфітеатром. Дітям до 3 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця), дітям старше 3 років потрібно купувати повний квиток.

Заказать и купить билеты на На схід від Сонця, на захід від Місяця можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль На схід від Сонця, на захід від Місяця в Киеве состоится 24 марта 2017 г, 15:00, Киевский дворец детей и юношества.

НА СХІД ВІД СОНЦЯ, НА ЗАХІД ВІД МІСЯЦЯ

Захоплива пригодницька вистава про королевича Інгемара, його наречену та злих тролів, які за допомогою чарів хочуть видати заміж за юнака свою потворну принцесу. Врешті-решт історія закінчиться весіллям, а нареченою стане та, чиї почуття будуть справжніми…

Казка для глядачів віком від 4 до 12 років.

Артисти — вихованці народних художніх колективів Палацу, володарі Гран-прі, переможці та лауреати міжнародних і всеукраїнських фестивалів та конкурсів:

·ансамбль сучасної хореографії «Фламінго»;

·дитячо-юнацький цирк «Але-ап».

Зал побудовано амфітеатром. Дітям до 3 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця), дітям старше 3 років потрібно купувати повний квиток.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber