Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль На схід від Сонця, на захід від Місяця в Киеве - 1

На схід від Сонця, на захід від Місяця

Киев, 24 марта 2017 г, 15:00
Киевский дворец детей и юношества Киевский дворец детей и юношества
ул. Январского Восстания 13
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
НА СХІД ВІД СОНЦЯ Й НА ЗАХІД ВІД МІСЯЦЯ Захоплива пригодницька вистава про королевича, його наречену та злих тролів, які за допомогою чарів хочуть видати заміж за юнака свою потворну принцесу. Врешті-решт історія закінчиться весіллям, а нареченою стане та, чиї почуття будуть справжніми… Казка для глядачів віком від 4 до 12 років. Артисти — вихованці народних художніх колективів Палацу, володарі Гран-прі, переможці та лауреати міжнародних і всеукраїнських фестивалів та конкурсів: ·ансамбль сучасної хореографії «Фламінго»; ·дитячо-юнацький цирк «Але-ап». Зал побудовано амфітеатром. Дітям до 3 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця), дітям старше 3 років потрібно купувати повний квиток.

Заказать и купить билеты на На схід від Сонця, на захід від Місяця можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль На схід від Сонця, на захід від Місяця в Киеве состоится 24 марта 2017 г, 15:00, Киевский дворец детей и юношества.

НА СХІД ВІД СОНЦЯ Й НА ЗАХІД ВІД МІСЯЦЯ

Захоплива пригодницька вистава про королевича, його наречену та злих тролів, які за допомогою чарів хочуть видати заміж за юнака свою потворну принцесу. Врешті-решт історія закінчиться весіллям, а нареченою стане та, чиї почуття будуть справжніми…

Казка для глядачів віком від 4 до 12 років.

Артисти — вихованці народних художніх колективів Палацу, володарі Гран-прі, переможці та лауреати міжнародних і всеукраїнських фестивалів та конкурсів:

·ансамбль сучасної хореографії «Фламінго»;

·дитячо-юнацький цирк «Але-ап».

Зал побудовано амфітеатром. Дітям до 3 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця), дітям старше 3 років потрібно купувати повний квиток.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber