Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль У Києві, на Подолі... або «Гдє ві сохнітє бєльйо?» в Киеве

У Києві, на Подолі... або «Гдє ві сохнітє бєльйо?»

Киев, 13 октября 2011 г, 19:00
Дом Актера Дом Актера
ул. Ярославов Вал, 7
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Вистава Володимира Петранюка “Гдє ві сохнітє бєльйо чи У Києві на Подолі”(комедія з піснями, чаркою та цимісом за мотивами водевілю Миколи Янчука). Історія кохання єврейської дівчини Рахілі і українського парубка Богдана, що розгортається на тлі життя і спілкування двох родин на одному Подільськомуподвір’ї. Весна у післявоєнному Києві наповнює людей добрими сподіваннями, веселою вдачею і міцним бажанням жити по-новому. Два помешкання, що їх вікна виходять в один двір займають родина євреїв і сім’я українців. Вони традиційно і незло сваряться між собою, бо кожні вважають себе кращими. Подвір’я наповнене єврейськими і українськими жартами, піснями і сварками, а повітря переповнене ароматами козацької і єврейської кухонь. Натомість нове покоління живе своїм власним життям. Парубка і дівчину не цікавлять бабчині забобони. Їх молодість і любов не зважає на національні звичаї і обмеження. Поки батьки перебувають на єврейському недільному базарі, Богдан і Рахіль, руйнуючи міжнаціональні перепони, зізнаються одне одному в коханні і погоджуються на шлюб. Та муром між ними лежать столітні забобони, що їх сповідують батьки. Але весна, перемога у війні, щире кохання і сподівання на краще життя долають мури. Батьки сваряться і миряться, б’ються і вибачають одні одним, бо найбільший аргумент на користь молодим - це весілл, яке робить з двох різних родин одну велику сім’ю в одному дворі у Києві на Подолі.Вуличний філософ Подола Гоп-з-точилом робить зворушливі висновки і повчання, пересипаючи свої філософські гасла рецептами української і ізраїльської кухні, а веселий міліціянт – дільничний Собачко, який завжди напідпитку, підкріплює жартівливу атмосферу Подолу міліціянськими байками і анекдотами з подільських вулиць.

Заказать и купить билеты на У Києві, на Подолі... або «Гдє ві сохнітє бєльйо?» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль У Києві, на Подолі... або «Гдє ві сохнітє бєльйо?» в Киеве состоится 13 октября 2011 г, 19:00, Дом Актера.

Вистава Володимира Петранюка “Гдє ві сохнітє бєльйо чи У Києві на Подолі”(комедія з піснями, чаркою та цимісом за мотивами водевілю Миколи Янчука).

Історія кохання єврейської дівчини Рахілі і українського парубка Богдана, що розгортається на тлі життя і спілкування двох родин на одному Подільському
подвір’ї.

Весна у післявоєнному Києві наповнює людей добрими сподіваннями, веселою вдачею і міцним бажанням жити по-новому. Два помешкання, що їх вікна виходять в один двір займають родина євреїв і сім’я українців. Вони традиційно і незло сваряться між собою, бо кожні вважають себе кращими. Подвір’я наповнене єврейськими і українськими жартами, піснями і сварками, а повітря переповнене ароматами козацької і єврейської кухонь. Натомість нове покоління живе своїм власним життям. Парубка і дівчину не цікавлять бабчині забобони. Їх молодість і любов не зважає на національні звичаї і обмеження. Поки батьки перебувають на єврейському недільному базарі, Богдан і Рахіль, руйнуючи міжнаціональні перепони, зізнаються одне одному в коханні і погоджуються на шлюб. Та муром між ними лежать столітні забобони, що їх сповідують батьки. Але весна, перемога у війні, щире кохання і сподівання на краще життя долають мури. Батьки сваряться і миряться, б’ються і вибачають одні одним, бо найбільший аргумент на користь молодим - це весілл, яке робить з двох різних родин одну велику сім’ю в одному дворі у Києві на Подолі.
Вуличний філософ Подола Гоп-з-точилом робить зворушливі висновки і повчання, пересипаючи свої філософські гасла рецептами української і ізраїльської кухні, а веселий міліціянт – дільничний Собачко, який завжди напідпитку, підкріплює жартівливу атмосферу Подолу міліціянськими байками і анекдотами з подільських вулиць.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber