Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Музичні класики в Киеве

Музичні класики

Киев, 28 января 2012 г, 12:00
Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества
ул. Межигорская, 2
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
  МУЗИЧНІ КЛАСИКИ Класик 1-й Симфонічна абетка для дітей та їх батьківПостановний склад:Диригент-постановник - Євген ВоронкоРежисер-постановник - Дмитро ТодорюкХудожник сценічного оформлення - заслужений художник України Людмила НагорнаПедагог - Олена ЮрченкоКерівник проекту - Оксана СоловйоваНовий проект театру «Музичні класики» покликаний допомогти батькам і дітям навчитися сприймати багатогранний світ музично-театрального мистецтва, відновити або розвинути вміння слухати та любити класичну музику і театр.Музика, яка оточує дитину змалку, стає частиною її світу, впливає на формування її характеру та світогляду.Інтуїтивно, маленька дитина надасть перевагу музиці Моцарта і Чайковського.Однак, якщо дитині не надавати можливості слухати класику, вона може втратити вміння насолоджуватися прекрасним. У першому занятті циклу «Симфонічна абетка для дітей та їх батьків» музиканти симфонічного оркестру театру познайомлять глядачів із музичними інструментами, їх дивовижною історією, продемонструють їх можливості, розкажуть про секрети звукоутворення.Разом із професійними музикантами діти та їх батьки долучаться до створення того дива, яке називають симфонічною музикою.Крім того, на дітей чекає багато несподіванок та сюрпризів…Тривалість вистави - 50 хв.

Заказать и купить билеты на Музичні класики можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Музичні класики в Киеве состоится 28 января 2012 г, 12:00, Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества.


 
МУЗИЧНІ КЛАСИКИ

Класик 1-й Симфонічна абетка для дітей та їх батьків

Постановний склад:

Диригент-постановник - Євген Воронко
Режисер-постановник - Дмитро Тодорюк
Художник сценічного оформлення - заслужений художник України Людмила Нагорна
Педагог - Олена Юрченко
Керівник проекту - Оксана Соловйова

Новий проект театру «Музичні класики» покликаний допомогти батькам і дітям навчитися сприймати багатогранний світ музично-театрального мистецтва, відновити або розвинути вміння слухати та любити класичну музику і театр.

Музика, яка оточує дитину змалку, стає частиною її світу, впливає на формування її характеру та світогляду.

Інтуїтивно, маленька дитина надасть перевагу музиці Моцарта і Чайковського.

Однак, якщо дитині не надавати можливості слухати класику, вона може втратити вміння насолоджуватися прекрасним.

У першому занятті циклу «Симфонічна абетка для дітей та їх батьків» музиканти симфонічного оркестру театру познайомлять глядачів із музичними інструментами, їх дивовижною історією, продемонструють їх можливості, розкажуть про секрети звукоутворення.

Разом із професійними музикантами діти та їх батьки долучаться до створення того дива, яке називають симфонічною музикою.

Крім того, на дітей чекає багато несподіванок та сюрпризів…

Тривалість вистави - 50 хв.
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber