Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт MOST WANTED SHOW в Киеве

MOST WANTED SHOW

Киев, 29 марта 2018 г, 19:30
Европейский Театральный Центр Краков Европейский Театральный Центр Краков
ул. Русановская Набережная, 12.
Киев
+380445905555
100 - 150 грн.
До события осталось:
2018
2
29
19
30
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Київський Джазовий Театр та заслужений артист України Володимир Соляник презентують нову вражаючу шоу-програму «Most Wanted Show» - це музична театралізована концертна програма створена у стилі ґанґстерської епохи сухого закону в Америці на початку минулого століття. Основою цієї шоу-програми є популярні джазові композиції першої половини ХХ століття відомих композиторів у виконанні біг-бенду Big «Yellow» Band. Звучатимуть оригінальні твори Гленна Міллера, Бені Гудмана, Дюка Елінгтона, Елли Фіцжеральд, Френка Сінатри та багато інших. У другому відділені створюватиме неймовірну джазову атмосферу заслужений артист України Володимир Соляник разом з музикантами Big “Yellow” Band у форматі джем-сейшн. Дія відбуватиметься у джаз-клубі, де глядачі зможуть відпочити за столиками, смакуючи напої з бару, і поринути в атмосферу бутлегерства часів Аль Капоне. У холі на вас чекатиме стилізована фотовиставка.

Заказать и купить билеты на MOST WANTED SHOW можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт MOST WANTED SHOW в Киеве состоится 29 марта 2018 г, 19:30, Европейский Театральный Центр Краков.

Київський Джазовий Театр та заслужений артист України Володимир Соляник презентують нову вражаючу шоу-програму «Most Wanted Show» - це музична театралізована концертна програма створена у стилі ґанґстерської епохи сухого закону в Америці на початку минулого століття. Основою цієї шоу-програми є популярні джазові композиції першої половини ХХ століття відомих композиторів у виконанні біг-бенду Big «Yellow» Band. Звучатимуть оригінальні твори Гленна Міллера, Бені Гудмана, Дюка Елінгтона, Елли Фіцжеральд, Френка Сінатри та багато інших.

У другому відділені створюватиме неймовірну джазову атмосферу заслужений артист України Володимир Соляник разом з музикантами Big “Yellow”

Band у форматі джем-сейшн.

Дія відбуватиметься у джаз-клубі, де глядачі зможуть відпочити за столиками, смакуючи напої з бару, і поринути в атмосферу бутлегерства часів Аль Капоне. У холі на вас чекатиме стилізована фотовиставка.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber