Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Морозко в Киеве

Морозко

Киев, 15 января 2018 г, 11:00
Дом художника Дом художника
вул. Артема, 1/5
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
"Морозко" - чарівна казка, яка має десятки сюжетних різновидів. Її сюжет слугував для створення багатьох п'єс, мюзиклів та фільмів. На данний момент, існує біля 30-ти українських варіантів цього твору. Всім відома новорічна казка стала по-справжньому ульбленою для дорослих та дітей. Ми пропонуємо Вашій увазі, нову сучасну інтерпритацію казки "Морозко", з молодим складом акторів, для наших наймолодших глядачів. Адже час іде, і дитячий театр намагається йти нога в ногу з прогресом, і показувати те,що дійсно цікаво вашій дитині. Для малюків, ця класична казка, є уроком справедливості,доброти,небайдужості. Повчає, допомагати слабшому,робити добрі вчинки по відношенню до інших, і показує,що це обов'язково буде оцінено і добром повернеться до тебе. Завітайте до нас з вашим малюком, пориньте в казку разом з нами.

Заказать и купить билеты на Морозко можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Морозко в Киеве состоится 15 января 2018 г, 11:00, Дом художника.

"Морозко" - чарівна казка, яка має десятки сюжетних різновидів. Її сюжет слугував для створення багатьох п'єс, мюзиклів та фільмів.

На данний момент, існує біля 30-ти українських варіантів цього твору. Всім відома новорічна казка стала по-справжньому ульбленою для дорослих та дітей.

Ми пропонуємо Вашій увазі, нову сучасну інтерпритацію казки "Морозко", з молодим складом акторів, для наших наймолодших глядачів.

Адже час іде, і дитячий театр намагається йти нога в ногу з прогресом, і показувати те,що дійсно цікаво вашій дитині.

Для малюків, ця класична казка, є уроком справедливості,доброти,небайдужості. Повчає, допомагати слабшому,робити добрі вчинки по відношенню до інших, і показує,що це обов'язково буде оцінено і добром повернеться до тебе.

Завітайте до нас з вашим малюком, пориньте в казку разом з нами.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber