Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
семинар Місто Різдва: зустріч з Олексієм Гедеоновим в Киеве

Місто Різдва: зустріч з Олексієм Гедеоновим

Киев, 09 декабря 2017 г, 19:00
Дом Мастер Класс Дом Мастер Класс
ул. Б. Хмельницького, 57Б
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
У найтемнішу, найхолоднішу пору року всі ми поспішаємо до вервечки свят зимових: де світло, де тепло, де щедрих стіл та щирий сміх, де ми ніби знаходимось поряд з незримими святими і давніми традиціями передчуття радості. Здавна зимові свята починалися з дороги – а де вона, там завжди випробовування й пригоди – не кожен раз веселі. Як на початку, так й наприкінці будь-якої дороги, та будь-якої історії завжди лежало місто. Велике чи мале, знане чи звичайне, але завжди повне мешканців, споруд, спокус та традиції вічного свята. Відомий письменник Олексій Гедеонов пропонує за годинною розмовою спробувати разом пройти дорогою зимових свят. Зазирнути до міст величних, зокрема й українських, та їх сакральних місць, поміркувати про важливість мовчання, уповільнення Часу та дізнатися, хто все-таки поїде до Бетлема. Адже зима – це довгий шлях. Вартість участі – 150 грн. Квиток для студентів та пенсіонерів коштує 100 грн.

Заказать и купить билеты на Місто Різдва: зустріч з Олексієм Гедеоновим можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Семинар Місто Різдва: зустріч з Олексієм Гедеоновим в Киеве состоится 09 декабря 2017 г, 19:00, Дом Мастер Класс.

У найтемнішу, найхолоднішу пору року всі ми поспішаємо до вервечки свят зимових: де світло, де тепло, де щедрих стіл та щирий сміх, де ми ніби знаходимось поряд з незримими святими і давніми традиціями передчуття радості. Здавна зимові свята починалися з дороги – а де вона, там завжди випробовування й пригоди – не кожен раз веселі. Як на початку, так й наприкінці будь-якої дороги, та будь-якої історії завжди лежало місто. Велике чи мале, знане чи звичайне, але завжди повне мешканців, споруд, спокус та традиції вічного свята.

Відомий письменник Олексій Гедеонов пропонує за годинною розмовою спробувати разом пройти дорогою зимових свят. Зазирнути до міст величних, зокрема й українських, та їх сакральних місць, поміркувати про важливість мовчання, уповільнення Часу та дізнатися, хто все-таки поїде до Бетлема. Адже зима – це довгий шлях.

Вартість участі – 150 грн. Квиток для студентів та пенсіонерів коштує 100 грн.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber