Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Мій бідний Марат в Киеве

Мій бідний Марат

Киев, 11 декабря 2010 г, 18:00
Киівський академічний театр юного глядача Киівський академічний театр юного глядача
вул. Липська, 15/17
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Сценографія та костюми – Олег Татарінов Хореографія - Оксана Чала Музичне оформлення - Максим Михайліченко Виставу веде - Оксана Чала  Війна…Блокадний Ленінград…Смерть, голод, холод, розруха… І серед цього жаху зустрічаються троє - Марат, Ліка і Леонідік. Спільна біда зближує. Можливо зустрінься вони при інших обставинах і почуття мало б інший характер і не відбулись би ці події, і не пронесли б вони це почуття крізь все життя. Але як розв'язати цей любовний трикутник? Адже вони не можуть жити разом, але й один без одного теж не можуть. Хто має піти? На ці питання дасть відповідь лише час. Тривалість вистави - 3 години 30 хвилинРекомендований вік - з 14 років

Заказать и купить билеты на Мій бідний Марат можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Мій бідний Марат в Киеве состоится 11 декабря 2010 г, 18:00, Киівський академічний театр юного глядача.

Сценографія та костюми – Олег Татарінов

Хореографія - Оксана Чала

Музичне оформлення - Максим Михайліченко

Виставу веде - Оксана Чала 

Війна…Блокадний Ленінград…Смерть, голод, холод, розруха… І серед цього жаху зустрічаються троє - Марат, Ліка і Леонідік. Спільна біда зближує. Можливо зустрінься вони при інших обставинах і почуття мало б інший характер і не відбулись би ці події, і не пронесли б вони це почуття крізь все життя. Але як розв'язати цей любовний трикутник? Адже вони не можуть жити разом, але й один без одного теж не можуть. Хто має піти? На ці питання дасть відповідь лише час.

Тривалість вистави - 3 години 30 хвилин

Рекомендований вік - з 14 років

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber